PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831661}

Och, Ramona!

Oh, Ramona!
4,5 2 622
oceny
4,5 10 1 2622
Och, Ramona
powrót do forum filmu Och, Ramona!

Świetne wprowadzenie do tego, jak przestać być miękkim batonem i zacząć żyć swoimi pragnieniami. Pokazuje też jakich błędów warto się ustrzec i nie przechodzić na własnej skórze.
Na pijacką domówkę morze i raczej słabe , ale do przemyślenia wielu spraw damsko męskich jak najbardziej polecam. Wiadomo, że przerysowane,... ...a może nie???

ocenił(a) film na 7
WirtualBoy

*[...]może i słabe[...]

ocenił(a) film na 7
WirtualBoy

Moim zdaniem - film jest skierowany nie tylko do młodych chłopaków, ale i dziewczyn, co jest tu pokazane na przykładzie tytułowej Ramony. Dziwią mnie tak niskie oceny, bo uważam, że film jest bardzo przyjemną „komedią z morałem”, ale widocznie nie do każdego przemawia taka forma żartu.

ocenił(a) film na 3
WirtualBoy

Film ten powinien być tylko do odbioru jako komedyjka na 1 raz ze znajomymi przy czipsach i piwku. W żadnym wypadku nie radzę uczyć się na tym filmie jak postępować z kobietami w życiu realnym. Sytuacje i zachowania głównych bohaterów są tutaj nielogiczne i nierealne.

ocenił(a) film na 3
mat_queen

No chyba, że tak naprawdę jest w Rumunii.... nie wiem, nie byłem tam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones