PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749}

Oczy szeroko zamknięte

Eyes Wide Shut
7,3 111 554
oceny
7,3 10 1 111554
7,1 30
ocen krytyków
Oczy szeroko zamknięte
powrót do forum filmu Oczy szeroko zamknięte

Słaby... :/

użytkownik usunięty

Nudny, pretensjonalny i z Tomusiem w zwykłej formie. 5/10.

ocenił(a) film na 10

Oj, nie zgodzę się. Film wybitny o pożądaniu, przedstawiony tak klimatycznie... Majstersztyk :)

zuckovsky123

Bardzo dobry film,dzisiaj go sobie przypomne,za godz.w polsacie

ocenił(a) film na 9

Oczywiście że nie nudny !!! Oglądałem ten film wiele razy i zawsze z przyjemnością. Jest niesamowity. Wciąga jak narkotyk.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
akro

uwaga - akro to nienormalny psychiczny troll! włazi na tematy, denerwuje ludzi a potem ucieka nędzny tchórz! Czepia się po trollowemu że zdania są źle poukładane i że w kilku postach zamiast w jednym. Jak trzeba byś debilnym żeby czepiać się o takie rzeczy jak on? Zwykły nędzny troll szukający dziury w całym! nie polecam bezsensownej dyskusji z nim!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
akro

sęk w tym je.bany trollu że 'zwróciłeś mi dosadnie uwagę' na coś co sam dobrze wiedziałeś że się nie da bo już 4 stycznia pisałeś w swoich postach że nie działa opcja EDIT. I co chcaiłeś zabłysnąć dosadną uwagą ale ktoś cię rozgryzł więc zacząłeś pluć jadem. A jakbyś zauważył jeśli ktośnie jest chamem ze wsi jak ty i rozmawia ze mną noprmlanie, na poziomie to nigdy nic złego na niego nie mówię ty tępy trollu! I nie robę żadnych wiązanek, a jak ktoś jest takim niedouczoznym trollem ze wsi i ubliża za nic to mu odpłacam tym samym! kapiszi trolliszi?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

oho czyzby milosc rodzicielska odcisnela jakies pietno na twoim chorym umysle, coraz wiecej sie o tobie dowiadujemy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

i co wtedy? dojdziesz?

akro

kto cię zrobił to cię pomszczę!jesteś jednak zblazowanym cieniem człowieka bez życia osobistego głupi trollu!

Mothyff

slabo, powtarzasz sie trollu, stac cie na cos lepszego...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

no lepiej, ale jesli nawet to co to do mnie? jest dorosla i wolno jej miec troche przyjemnosci od zycia, nadal nie rozumiem jakby to mialo dotknac mnie, no stary dowal mi...

akro

jesteś debilem! nie wystarczy? ty trollu masochisto?

Mothyff

stary zawiodles mnie, to mnie kompletnie nie rusza, czy naprawde nie stac cie na wiecej?

akro

nie bo ja w przeciwieństwie do ciebie bucu nie jestem nędznym trollem i nie robię tego dla głupiej przyjemności jak ty!

Mothyff

a to co do tej pory robiles i nadal robisz? skad te odzywki sie biora?

ocenił(a) film na 9
akro

obserwuję tą pasjonującą dyskusję i strasznie jestem ciekaw jak się skończy ;p

akro

hmmm z twojej beznadziejnej i bezmyślnej trollowej prowokacji?

Mothyff

w koncu na to wpadles, moja prowokacja miala na celu pokazanie calemu gronu forumowiczow twojego prawdziwego trollowego ja, i chyba sie udalo ;)

akro

jedyne co się udało to pokazanie jakim jesteś trollem który sam prowokuje ludzi za nic z własnej głupoty.

Mothyff

ocene twojego zachowania zostawiam innym, moim zdaniem wnioski sa jednoznaczne, wystarczy poczytac powyzej

akro

no właśnie - wnioski sa bardzo proste - włazisz na tematy nie po to żeby porozmawiać ale żeby się spierac o nieważne sprawy takie jak to czy napisało się w jednym poście czy w kilku. Prowokujesz zaczepki bo jesteś zwykłym nędznym trollem - to by było na tyle !

Mothyff

zaraz zaraz czy my wlasnie juz nie usatlilismy ze wlasnie ty tak robisz? myslalem ze to 2 dniowe twoje opoznienie w odpowiedzi, oznacza ze w koncu pogodziles sie ze swoja natura trolla i juz nie bedziesz tego robil wiecej, ale nie znowu tan natura wygrywa i znowu zaczynasz wypisywac glupoty

akro

tak tak głupoty - zapraszam chętnych zo przeczytania tematu pod filmem 'wschodzące słońce', zakładam temat żeby wpisywać śmieszne dialogi z filmu, a ten nędzny troll od razu pyskuje i trolluje zupełnie bez celu i bez sensu!. Każdy to może zobaczyć więc jak możesz tak kłamać ludziom prosto w oczy?

Mothyff

dokladnie zapraszam zobaczyc dyskusje pod filmem 'wschodzące słońce', gdzie ten troll w ciagu 15 minut zalozyl 4 bardzo "yntelygentne" tematy: ( 1. początek to taki żart , 2. Ale owłosiona cipka , aha to rok 93, 3. pytanie - czemu tak mało osób zna ten film?, 4. śmieszne teksty z filmu:) i gdybym mu nie zwrocil uwagi ze to trollowanie zrobilby pewnie jeszcze z dziesiec, ale i tak chlopaczyna osiagnal cel tzn. sprowokowal mnie do wejscia w dyskusje z nim (trollem), i pozniej juz tylko widac jak sie wyzywa na forum

akro

A gdzie ty nagminny TROLLU jest napisane że nie można założyć kilku różnych tematów pod jednym filmem, tym bardziej że nie mają one ze sobą nic wspólnego i tym bardizje że film miał tylko kilkanaście tematów więc było miejsce a nie kilkaset czy kilka tysięcy jak niektóre filmy. Myślisz że jak jesteś trollowym rozpieszczonym jedynakiem i rodzice robią co im każesz to tak samo jest na forum>? Niestety nie, tutaj jak ktoś obraża i prokokuje kłótnie poprzez swoje widzimisie to jest TROLLEM, czyli ty nim jesteś w 100%.

Mothyff

zobaczcie co ja robie O.O dalej dyskutuje z trollem o boze... nie no koniec nie dam sie wciagnac po raz kolejny w jego gierki. Wysylam sms o tresci STOP ;)

akro

A co zatkało kakao? Już nie wies zco odpowiedzieć jak prawda wyszła na jaw! No jasne uciekaj tchórzu - to robisz najlepiej ale ponawiam moje pytanie - gdzie ty nagminny TROLLU jest napisane że nie można założyć kilku różnych tematów pod jednym filmem?

Mothyff

I jak tu zakonczyc dyskusje z trollem jak tylko napisze ze koncze to juz wypomina ucieczke, hahaha...
Nice trolling bro...

akro

odpowiedz łaskawie byle mądrze i zakończymy rozmowę...

A gdzie ty nagminny TROLLU jest napisane że nie można założyć kilku różnych tematów pod jednym filmem, tym bardziej że nie mają one ze sobą nic wspólnego i tym bardizje że film miał tylko kilkanaście tematów więc było miejsce a nie kilkaset czy kilka tysięcy jak niektóre filmy. Myślisz że jak jesteś trollowym rozpieszczonym jedynakiem i rodzice robią co im każesz to tak samo jest na forum>? Niestety nie, tutaj jak ktoś obraża i prokokuje kłótnie poprzez swoje widzimisie to jest TROLLEM, czyli ty nim jesteś w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones