PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=436704}

Odlot

Up
7,5 259 090
ocen
7,5 10 1 259090
7,9 34
oceny krytyków
Odlot
powrót do forum filmu Odlot

[SPOILER] Strasznie zakończył się wątek z czarnym charakterem. Miałem nadzieję, że pokażą jego przemianę, tzn. że nie warto gonić za ptakiem. A tu proszę - ciach mach i po krzyku - zginął. Jak mogli tka postąpić, przecież on był motywem przewodnim całego filmu. Dał inspirację Eli i Carlowi. To popchnęło ich do (niedoszłych) działań. Trochę słabo.

dart131

A może właśnie twórcom zależało na ukazaniu upadku moralnego osoby, która była przez nie mal całe życie inspiracją głównego bohatera? Nie raz w życiu człowieka może dojść do sytuacji, że ktoś na kim pokładałeś tyle nadziei, widziałeś w nim tyle dobra, okazał się zwykłym łotrem. Właśnie za to uwielbiam ten film. Z jednej strony jest niby głupi i dziecinny, a z drugiej mądry i poważny. Jest jednocześnie bardzo słodki i gorzki. Świat jest podobny do tych z klasycznych kreskówek dla dzieci, ale sami bohaterowie są bardzo realistycznie ukazani, zwłaszcza od strony psychologicznej. Nawrócenie Muntza, było by podobnym zabiegiem, co brak problemów z płodnością (jak się dowiedziałem o tym pierwszy raz to zdębiałem) u Carla i jego żony, lub śmierci Eli.

ocenił(a) film na 10
szmyrgiel

Zgadzam się z Tobą.

ocenił(a) film na 6
Andrzejcoolziomek

Ja również . Przecież dom spadnie i połamie se kości

szmyrgiel

Też się zgadzam.

ocenił(a) film na 10
szmyrgiel

Kurde. Tez sie zgadzam. Bajka bez lipy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones