PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797695}
4,8 6 307
ocen
4,8 10 1 6307
4,1 15
ocen krytyków
Odnajdę cię
powrót do forum filmu Odnajdę cię

Dla mnie na plus gra aktorska - Żurawski, Kaim, Stramowski. Świetna muzyka na początku filmu. Film trzyma w napięciu, ja jako kobieta ale też matka 8 letniej dziewczynki podwójnie wczułam się w ten film. Ta scena w komisariacie, jaką ja bym podjęła decyzje?

Minusy, widać że budżet nie był za duży, nie ma w tym filmie fajerwerków, no ale ktoś promował ten film jako porównanie do kina skandynawskiego. Tam też nie ma pościgów, strzelanek i nie wiadomo jakich wodotrysków. Generalnie film z klimatem, myślę że warto iść do kina. Ode mnie mocne 7,5.

queen_kinga

zgadzam się z Tobą, teoretycznie mogloby nie być reszty aktorów, ona zrobiłą film

robertbry

9/10 dla tego gniota? XDDDDDDDD
Film to był syf dla mało wymagających Sebixów.Scenariusz banalny,jakaś pseudo intryga z oddziałem zolnierzy ktorzy po kolei są zabijani,widziałem to zrobione o wiele lepiej w innych filmach,uprowadzona dziewczynka? to samo,wątek zrobiony o wiele lepiej w innych filmach,w dodatku ledwo co porwano ją a już ją odnaleziono,zadnego napięcia,dramatycznych poszukiwań,oczywiście jak to w Polskim kinie muszą pokazać patole,więc i klnącę dziecko no a jak xD.Sceny "akcji" bieda.
Trzeba być amebą umysłową by wystawić filmowi tak wysoką notę bliską arcydziełu a de facto czemuś co blizej do tego miana czyli nowemu Blade Runnerowi wystawiłeś ocenę 3/10 hahaha.Nic dziwnego ze Polskie kino jest na takim a nie innym poziomie jak Seby kupują taki syf,razem z syfem pokroju filmów Vegi.

queen_kinga

Taaa klimat nisko budzetowego syfu.Zbyt wiele wątków słabo rozwiniętych i poprowadzonych wćisniętych w krótki film,dziecko ledwo uprowadzone a juz je znalezli,zero napięcia,dramatu,zwrotów akcji czy właśnie wspomnianego "klimatu".To się co najwyzej nadawało na 1 odcinek jakiegoś taniego serialu ala W11.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones