PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797695}
4,8 6 306
ocen
4,8 10 1 6306
4,1 15
ocen krytyków
Odnajdę cię
powrót do forum filmu Odnajdę cię

Zakończenie

ocenił(a) film na 6

Jak myślicie, co pod koniec usłyszała Justa ze szpitala? Moim zdaniem ona usłyszała że Lenka nie żyje i kompletnie się załamała, plus możliwe że popadła w jakąś chorobę psychiczną

ocenił(a) film na 4
xMaruc

Moim zdaniem tez usłyszała ze Lena nie przezyła i wpadła w obłed jakis....

xMaruc

Ja wręcz odwrotnie, że żyje, no i poklask więzienny, jako git kobieta. Poza tym, gdy słyszymy, że ktoś z bliskich nie żyje nie jest to powiedziane przez personel medyczny wprost, są pewne formułki np. przykro nam, ale w wyniku silnego wstrząsu anafilaktycznego, po długiej reanimacji i resustytacji Pani córka....i można jeszcze więcej. Wnioskuję, że to była krótka odpowiedź.
Nie podobało mi się to zakończenie. Jakkolwiek je rozumieć można.

ocenił(a) film na 6
Shui

Dobrze mówisz, są pewne formułki, których się używa, tylko moim zdaniem te formułki są tak często używane, że w tym filmie chcieli odejść od tego, no ewentualnie zakończenie jest takie jakie sam widz nada temu filmowi, dlatego tak bardzo lubię to zakończenie

xMaruc

Także lubię zakończenia otwarte.
xMaruc- a gdyby usłyszała, że córka Lena nie żyje, to nie myślisz, że by tę kobietę przy telefonie kablem udusiła?

ocenił(a) film na 6
Shui

Wydaje mi się że nie. Otóż możliwe że te wszystkie wydarzenia wywarły na niej tyle emocji że była już na skraju załamania, a po usłyszeniu informacji że wszystko było na marne, po prostu "poddała się" i się załamała kompletnie

xMaruc

Całkiem możliwe.

Shui

Z tymi długimi formułkami się nie zgodzę. Odebrałam telefon ze szpitala kiedy zmarł mój dziadek. Osoba dzwoniąca zapytała się czy jestem kimś z rodziny XX, kiedy potwierdziłam usłyszałam "przykro mi pani dziadek zmarł" i na tym koniec rozmowy.

w6a6m6p6i

Każdy bazuje na innych doświadczeniach. Pozdrowienia.

xMaruc

Jh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones