PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541210}

Odrobina nieba

A Little Bit of Heaven
7,0 46 660
ocen
7,0 10 1 46660
Odrobina nieba
powrót do forum filmu Odrobina nieba

Czy warto jest iść na ten film? Zwiastuny są całkiem fajne ale jak to zawsze bywa nie zawsze film jest tak ciekawy jak to jest przedstawiane... Polecacie go czy może wybrać się na inny film, myślałam też o "I że Cię nie opuszczę".

ocenił(a) film na 9
klaudus261

super film , wzruszający poruszający i człowiek śmieje się przez łzy -właśnie go widziałam w kinie i daje mu 10/10 pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
klaudus261

Też się śmiałam, ale z niskiego poziomu filmu. Zdecydowanie odradzam. Zmarnowane 2 godziny. Wybierz się na coś innego.

ola_kryzik

Dołączam się....Nie wiem jak to się może podobać ludziom...Pastisz "Słodkiego Listopada", do którego się nawet nie umywa...

ocenił(a) film na 9
klaudus261

Ja także wróciłam z kina i jestem bardzo zadowolona. Można się pośmiać, wzruszyć. Na prawde warto

ocenił(a) film na 2
klaudus261

Film bardzo słaby. Oklepany temat, wszystko zrobione na siłę, strasznie przewidywalny i cukierkowaty i dłużyzny. Może nie jest tragiczny ale taki bardzo amerykański i nudny. I jedno mnie zawsze smuci na filmwebie, użytkownicy tacy jak kivinka, która daje ocenę 10. I wtedy się dziwić, że takie zawyżone średnie są na filmwebie. Przypominam ocena 10 to arcydzieło. W którym miejscy kivinko ten film jest arcydziełem? Porównaj sobie z filmami rzeczywiście wybitnymi i wtedy dodawaj ocenę. Oczywiście film może Ci się podobać i to szanuję. Ale 10??!!

Cpr

Zgadzam się z Tobą, na 10 niewiele filmów zasługuje. Ale czasami film robi świetne pierwsze wrażenie dlatego niektórzy dają tak zawyżone oceny.

ocenił(a) film na 2
klaudus261

Najważniejsze jest to, że istnieją jeszcze tacy, jak Ty, że potrafią jeszcze racjonalnie spojrzeć na film i nie dawać 10 wszystkiemu co się rusza ;)

ocenił(a) film na 10
klaudus261

Zależy kto co lubi. Ale jak dla mnie ten film był interesujący ze względu na to że nie ma w nim klasycznego happy end-u.:)

klaudus261

patrząc na dyskusję wyżej mogę powiedzieć, że nie do każdego skierowany jest ten film. Jeżeli ktoś nie potrafi wczuć się w emocje, które towarzyszą chorobie, może powiedzieć, że kiepski. Dla mnie był piękny, a emocje w nim ukazane bardzo realne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones