PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541210}

Odrobina nieba

A Little Bit of Heaven
7,0 46 665
ocen
7,0 10 1 46665
Odrobina nieba
powrót do forum filmu Odrobina nieba

tego już nie mogę zagwarantować, w moje nic nie wniósł. Mogłam spożytkować ten czas na obejrzenie innego ciekawszego filmu.
dla mnie trochę taki na siłę, chwytliwy temat -śmierć plus miłość- zawsze znajdą się
odbiorcy. Kate Hudson- fajna jak zawsze, Gael García Bernal- wolałam go w innych filmach-
jak choćby "'dzienniki motocyklowe", niż w hollywoodzkich komedio-dramatach

mitsuko76

hehe, a ja ten film przeryczałam ( co chyba jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło), bo temat choroby nowotworowej bliskiej osoby i śmierci w jej wyniku blisko mnie dotyczy niestety. A że sprawa świeża i jeszcze wspomnienia wyraźne to wyłam ile wlezie i w sumie to chyba bardziej na skutek swoich przykrych wspomnień. Faktem jest jednak to, że Kate Hudson świetnie tą rolę zagrała. Nie mogę tego natomiast powiedzieć o jej partnerze. Denerwował mnie ten gostek na maksa! Film mi się podobał z tym że będę musiała obejrzeć go za jakiś czas jeszcze raz, żeby móc podtrzymać bądź zweryfikować swoją ocenę. Być może wtedy też będzie dla mnie mało porywający :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones