PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148774}

Odrzucone

Rejected
7,2 9 817
ocen
7,2 10 1 9817
8,0 3
oceny krytyków
Odrzucone
powrót do forum filmu Odrzucone

to jest gupizna w czystej postaci, ale jakoś mi się spodobało :D

ocenił(a) film na 10
strieloqq

A mi spodobało się słowo "głupizna" i mam zamiar już dziś wprowadzić go do mojego słownika.Dziękuję za wzbogacenie go o kolejne słowo ;) (P.S. Nie ironizuje, mówię całkiem poważnie).
Co do samego filmu - uwielbiam :) Śmieszne, przerysowane, dziwne. Takie ładne określenie dziś spotkałam - groteska filmowa. Et voila! Definicja tego terminu.

ocenił(a) film na 10
Ulalume2903

Śmiem wątpić czy "groteska filmowa" idealnie określa "Odrzucone" - posunę się do stwierdzenia, że nie ma na świecie pojęcia, które mogłoby w pełni opisać tę "głupizne" (fakt, fajne słowo :D). Ale możemy jakieś pojęcie stworzyć :D Może "absurdyzm debilistyczny" ;)?

ocenił(a) film na 10
Ardhiel

Miałam raczej na myśli, że to "Odrzucone" określają "groteskę filmową" ;) Tzn. groteska filmowa jest częścią składową "Rejected" choć nie jest to całość składników,które tworzą tą animację. Ja bym zaszalała i stworzyła (jeżeli nie termin) jakieś równanie matematyczne, co Wy na to?
Np.: Głupizna + czarna groteska + absurdyzm debilistyczny + czarny humor + nx = "Odrzucone"
gdzie n to składnik nieznany, a x ilość nieznanych składników ;)

ocenił(a) film na 10
Ulalume2903

Matematyka artystyczna: działania na wyrażeniach abstrakcyjnych :)
Głupizna + czarna groteska + absurdyzm debilistyczny + czarny humor + nx = "Odrzucone"
<===>
Odrzucone - głupizna - absurdyzm debilistyczny - czarny humor = Zwyczajna animacja

I kto mówił, że sztuki nie można opisać w sposób ścisły :P?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones