PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148774}

Odrzucone

Rejected
7,2 9 817
ocen
7,2 10 1 9817
8,0 3
oceny krytyków
Odrzucone
powrót do forum filmu Odrzucone

Mam wrażenie że widziałam ją wiele lat temu.Nie pamiętam jaką miałam wtedy o niej opinię.
Sa filmy i animacje które nie odpowiadają mi rodzajem humoru który prezentują.
Według tego co myslę jest to animacja która może rozbawić osoby w przedziale wiekowym 12-16 lat ale wiem że sie mylę. Na pewno znajdzie sie wiele dorosłych osob które znajdą tu coś dla siebie.Rzecz gustu. Mnie nigdy nie odpowiada łączenie uproszczonej animacji ze scenami tak zwanego 'amerykańskiego humoru' albo raczej 'zeszytowego'. Ba! Obie te formy rozdzielnie nie są dla mnie strawne.

ocenił(a) film na 8
Cadavera

No cóż, animacja nie bawi mnie w ten sposób, bym się z niej śmiała. Bawi mnie jej absurd. Autor genialnie wytyka żenujący poziom tego, co nam serwują w TV.

użytkownik usunięty
Cadavera

Mam prawie 30 lat, a cytując Raya W. Johnsona: "I laughed so hard that I pooped a little".

I nie to, że lubię się zajadać amerykańskim humorem. Jest prezentowany w TV tak często, że nie mogę już na niego patrzeć bez znużenia. Komedie - zwłaszcza polskie i amerykańskie również omijam szerokim trójkątem równoramiennym. Fenomenem tego klipu jest to, że nie ma on żadnego sensu, w przeciwieństwie do tego, czego doszukuje się tu Pani Czekolada 2 - jakiejś ironii i prześmiewczości. O ile autor kogokolwiek prześmiewa, to samego siebie - kontynuując dzieła w specyficznym dla siebie, absurdalnym stylu. Nie będę się powoływał na biblię wszystkich dyskusji o humorze, czyli Monty Pythona, więc dodam zwyczajnie, że autor pograł na własnym wizerunku psychodelicznego, niezrozumiałego przez producentów freaka, który przecież bardzo się stara by robić reklamy i bajki dla dzieci... To jest poezja. :D

użytkownik usunięty

"niezrozumiałego dla producentów"

Cholerny Filmweb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones