PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148774}

Odrzucone

Rejected
7,2 9 817
ocen
7,2 10 1 9817
8,0 3
oceny krytyków
Odrzucone
powrót do forum filmu Odrzucone

Ohyda

ocenił(a) film na 3

Graficznie dobry i tylko dlatego dałem 3. Nie widzę tu żadnego sensu, mam swoje
argumenty:
- są to rysunki dla rodzinnej telewizji edukacyjnej
- więc jest to parodia takie telewizji, pokazanie, że to głupota,
- to po prostu głupi pastisz i parodia edukacji

weekendowy_filmowiec

Kazda ze scenek niesie pewne przeslanie (a przynajmnije wiekszosc, bo nie wszystkie rozgryzlem) a ponadto to tworczosc groteski, absurdalna i nie wszystkich smieszy. To na pewno nie jest jedynie parodia edukacji, bo przeciez potem sa reklamy i rozpad kreskowki. A nie zastanawiaja Cie chocby komentarze narratora?

ocenił(a) film na 3
Ilmarin_2

Jakie? "Krwawię z odbytu"?

weekendowy_filmowiec

Napisy na czarnym tle. Historia rysownika pokazuje, ze trzeba to traktowac z przymruzeniem oka.

ocenił(a) film na 3
Ilmarin_2

Jednak nie lubię aż TAKIEJ groteski. Nie lubię bezsensownej przemocy w animacji, choć teraz nieuzasadniona przemoc jest wszędzie

ocenił(a) film na 10
weekendowy_filmowiec

Bezsensowna i nieuzasadniona przemoc jest zabawna.

ocenił(a) film na 3
0dyn

Dla 10-latków i gimbusów.

ocenił(a) film na 10
weekendowy_filmowiec

Tylko gimbusy używają słowa "gimbus".

ocenił(a) film na 3
0dyn

A może miałem napisać "dla wiece inteligentnych gimnazjalistów"?

ocenił(a) film na 10
weekendowy_filmowiec

Skoro tak się z nimi utożsamiasz...

weekendowy_filmowiec

I do mnie nie przemawia. A nadinterpretowanie tego jest śmieszne. Ilmarin_2, jaki sens ma strzał z sutków? ;) lubię filmy "z przekazem", ale jeśli ten przekaz jest czytelny dla widza przed przeczytaniem "interpretacji" na filmwebie ;) nie jaram się wszystkim, co "głębokie", sorry ;) z całego filmu najbardziej podobało mi się zakończenie i to ono znacząco podbiło ocenę, bo bez niego dałabym 4.

ocenił(a) film na 6
pokus_hokus

Lol, jaki pocisk. Ale przyznasz, Aniu, że gdy oglądaliśmy to o piątej nad ranem w pokoju gdzie śmierdziało kotem i nogami gościa z planety melmak to ocena wzrastała do solidnej siódemki.

adamcpdst

byłam przećpana atmosferą, a także możliwe, że schlana, Adamie ;) oglądanie na zimo i po latach pokazuje, że jednak w niektórych momentach przerost formy nad treścią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones