PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873441}

Odsiecz

American Siege
3,4 776
ocen
3,4 10 1 776
Odsiecz
powrót do forum filmu Odsiecz

Bruce jest chory i nie gra w tych g... filmach dlatego że lubi. Polew możecie mieć z Cage'a, Madsena czy Rourke'a, ale od Willisa się odp... buraki.

ocenił(a) film na 2
zulu88

Każdy ma jakieś powody. Cage np. spłacał długi. Mnie ciekawi co skłania Erica Robertsa do grania co roku w 30 filmach gdzieś od 20 lat

zulu88

Bardzo trafne... Wallis cierpi na chorobę która uniemożliwia mu porozumiewanie się a z czasem tez czytanie i rozumienie tekstu wiec jakikolwiek hejt bo zagrał w słabym filmie to buractwo ze strony tego kto

zulu88

Sam fakt że Bruce Willis zmaga się z afazją jest jak najbardziej smutny. I poniekąd też tłumaczy dlaczego ostatnio grał w tylu słabych produkcjach.
Ale nadal nie zmienia to tego, że filmy w których ostatnio występował są po prostu słabe, i nie ma co nagle tak udawać że wszystko jest OK (w tym sensie że chyba nagle nie zaczniemy zawyżać ocen tych produkcji przez szacunek do aktora ze Szklanej Pułapki).

Ostatnie filmy z udziałem Bruce'a Willisa są i będą gówniane. Szkoda niestety że w taki sposób (i w takich okolicznościach) ten aktor kończy swoją karierę. Żeby chociaż ta ostatnia rola (nawet drugoplanowa) mogła być odrobinę poważna, jak Nicolas Cage w "Świnii".
Ostra krytyka filmów z udziałem BW jeszcze trochę może potrwać. Ale przynajmniej każdy już wie dlaczego występował on w takich produkcjach.

Przynajmniej organizatorzy Złotych Malin postanowili zlitować się nad Bruce'em i wycofać "zapewnioną" nagrodę.

zulu88

Mickey Rourke, Michael Madsen, Nicolas Cage i Steven Seagal te nowsze filmy to same chały powinni zakończyć karierę aktorską kolego

zulu88

To jak jest chory to po co gra ???

zulu88

Co do Cage'a się nie zgodzę, nadal potrafi grać i zdarzają mu się ostatnio całkiem ciekawe filmy zrobić, jak Pig czy Mandy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones