PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250530}
7,3 119
ocen
7,3 10 1 119
Odwrót
powrót do forum filmu Odwrót

piękny i emocjonujący. bez słów bez zbędnych akrobacji bez apelacyjnie najlepszy o górach.

ocenił(a) film na 7
dziajda

"Ten krótki film ukazuje powrót alpinisty z nieudanego ataku na szczyt. Jest to jednak tylko hipoteza, gdyż nie możemy jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną zejścia w "dół" alpinisty."
Jak to nie możemy - przecież jeden ze wspinaczy został ranny a drugi schodzi po pomoc.

ocenił(a) film na 9
gosvami

Wzorzec filmu górskiego,na razie niedościgniony dla współczesnych twórców.Polecam również "Mój mały Everest",wbrew pozorom ani słowa o himalaizmie (może na szczęście).
A przyczyna wycofu jest akurat jasna,polecam oglądnąć jeszcze raz:-)

dziajda

Film mi się bardzo podobał, słowa tam są dosłownie niepotrzebne, a trzyma w napięciu i te Tatry.. , przyczynę odwrotu widać jak nic. I obsada... Sierski, Kiełkowski. Wspaniale. Dziś mało który film nakręcą jak należy... Szkoda, że taki krótki. Ktoś rozpoznanie rejon? Na początku widziałam teren Moka, ale potem się zgubiłam...
Powinni więcej kręcić filmów przy współpracy z KW.

ocenił(a) film na 9
patsap

Tylko rejon Moka jest,o ile pamiętam to ze trzy miejsca się załapały, zaczyna się Mnichem, a kończy kotłem,ale mogę się mylić.
A to niby dlaczego KW?
Do filmu potrzebny jest dobry reżyser, któremu by się chciało.

Chris_Sharma

Dzięki za info :-)
Na literach końcowych, jeśli dobrze pamiętam, jest wzmianka, że nakręcono przy współpracy KW.

ocenił(a) film na 9
patsap

Z współczesnych filmów da się obejrzeć "Co się zdarzyło na wyspie Pam?".
Oczywiście nie ta klasa, ale da się.

Chris_Sharma

Raczej nie widziałam, spróbuję obejrzeć :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones