PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137}
6,9 130 810
ocen
6,9 10 1 130810
5,7 18
ocen krytyków
Ogniem i mieczem
powrót do forum filmu Ogniem i mieczem

No, przynajmniej w moim mieście :) A zdarzyło mi się być z kobitką piękną ale jak to mówią nie "czytatą". Prawdopodobnie czyta tylko etykietki na perfumach. W każdym razie o książce nie miała pojęcia i była wściekła bo chciała na jakiś "List w butelce" czy coś tam. Ale po pół godzinie zaczęła nadawać; "Ty, to fajne jest. To taki romans i kryminał jednocześnie!". Tak to dzięki Hoffmanowi księgi trafiają pod strzechy o czym marzył Mickiewicz :)

Witek_9

Zaruchałeś chociaż?

użytkownik usunięty
Nowojorczyk

to nie jest istotne

jest

użytkownik usunięty
Nowojorczyk

ktoś, kto zabiera dziewczynę na "Ogniem i mieczem" chyba nawet nie ma zamiaru :)

Nowojorczyk

W kinie nie "zaruchałem" ale słyszałem jęki kobitek z sąsiednich foteli oddawanych tzw. petingowi. Nie wiem co to ale podobno bardzo wpływa na kobitki

Witek_9

Nie rozumiecie ci piszę? Czy wy nie macie pojęcia o miłości? Miłość ma wiele odcieni. Uśmiecham się do pięknej dobrej dziewczyny która mnie kochała. Ale trzeba wybrać, trzeba odjechać z krainy marzeń. Niedawno spotkałem się z kobitką kumpla: podobno mnie kochała i ja Ją. To było nieziemskie ale po 20 latach nie ma już powrotu

Witek_9

Tzn. Zostaje peting albo ruchanie się w kinie

ocenił(a) film na 6
Witek_9

nie mają pojęcia, bo to głównie dzieciaki mające za dużo wolnego czasu przez co im odwala

Witek_9

PS. Niedawno chciała żeby Ją zabrać ponownie do kina. Nie powiedziała na jaki film. Ciągle coś chce ode mnie. Ja się Jej boję

Witek_9

Jeśli to ten 'List w butelce'
http://www.filmweb.pl/film/List+w+butelce-1999-585
to ja wolę jednak trylogię ;)

ocenił(a) film na 8
Witek_9

EE ja tam swoją ślubną wziąłem na pierwszą randke na Predatora ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones