Dorociński nareszcie w jakiejś konkretnej roli. Historia bardzo poruszająca i prawdziwa. Swietna obsada aktorska. Jeden z lepszych polskich filmów.
Zgadzam sie z powyzsza opinia w 100%... Aktorzy zagrali switnie... Piekna historia... Bylam w szoku ze polski film moze mi sie az tak podobac poniewaz z tych wszystkich co ogladalam to same badziewia ... Polecam goraco warto obejzec
9/10 także. podobnie jak przedmowczyni bylam zaskoczona- po serii komedyjek romantyczniuteńkich od ktorych plytkosci placza sie fale mozgowe, w koncu w polskim kinie mozna bylo zobaczyc film ktory jest jakis. pierwszy raz od bardzo dawna chcialam, zeby ta historia zakonczyla sie dobrze. Patrycja Soliman zagrala rewelacyjnie niewinna wrazliwa dziewczyne. Poetyckie miejscami dialogi.