PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370572}
7,4 35 542
oceny
7,4 10 1 35542
6,0 8
ocen krytyków
Ogród Luizy
powrót do forum filmu Ogród Luizy

Bardzo dobry...

ocenił(a) film na 8

... a tym lepszy dla mnie że wcześniej NIC o nim nie wiedziałem, nie słyszałem, a znalazłem przypadkowo przeglądając z nudów, w poszukiwaniu "czegoś do obejrzenia" jeden z rankingów filmowych (nie Filwebu akurat) na pozycji UWAGA! 171 w gatunku "Film akcji".
Już ktoś przede mną pisał, że najbardziej są reklamowane najwieksze gnioty, a o dobrych filmach jakoś mało lub nic nie słychać, więc chyba nie do końca nasza kinematografia schodzi na psy, ale i zawodowi krytycy pomijając takie filmy.
Bardzo dobry, profesjonalny, i co dużo mówić, z happy endem, a takie właśnie historie lubię. Historie, które przywracają człowiekowi dobry humor, pogodniejsze spojrzenie na świat, i niech mi nikt nie wmawia, że tzw. film psychologiczny, po których człowiek wychodzi pełen smutku, wielkiej zadumy nad skomplkowanym światem, życiem, sensem i bezsensem wszystkiego, jest tylko dobrym filmem.
I tak na koniec mały szczególik - najbardzie podobała mi się gra Władysława Kowalskiego, mecesansa Kaleki, choć jego rolę choć ważną i istotną, można ją nazwać epizodyczną.

Andreas0701

" Jak to mówią? ...
Dałby Bóg żeby Boga nie było ....
ale jeśli nie daj Boże Bóg istnieje ...
to niech nas Bóg broni..."
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 8
apriorix

Wybacz, ale nie rozumię o co ci chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones