PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370572}
7,4 35 545
ocen
7,4 10 1 35545
6,0 8
ocen krytyków
Ogród Luizy
powrót do forum filmu Ogród Luizy

Dobry, aż dziwne.

ocenił(a) film na 8

Hmm...
Według mnie jeden z lepszych polskich filmów. Przyznam szczerze, że nie wiedziałam, że
Polacy potrafią robić aż tak dobre produkcje.
Obsada dobra świetnie zwłaszcza Dorociński i Soliman - genialny duet! O Kindze Preis nie
wspominam, bo aktorka z niej genialna i ona nie potrafi źle czegoś zagrać.
Polecam!!

ocenił(a) film na 8
Bestii

Oglądałem dopiero teraz, wcześniej nie słyszałem o tym filmie. Dobrych filmów nie trzeba reklamować !

ocenił(a) film na 8
slaanesh_2

I to jest właśnie polska specyfika. Gnioty są reklamowane na prawo i lewo. O dobrych filmach trzeba się dowiadywać samemu.
"Polska - mieszkam w Polsce..." :)

Bestii

filmy niekomercyjne mimo wszystko są najlepsze:) no i dorociński, cudo;D

Bestii

"Według mnie jeden z lepszych polskich filmów. Przyznam szczerze, że nie wiedziałam, że Polacy potrafią robić aż tak dobre produkcje."
chyba zbyt wiele ich nie oglądasz skoro tak uważasz

ocenił(a) film na 8
kickyourdaddy

Cóż... fakt - nie siedzę tylko przed tv, bo trzeba żyć, zarabiać i wychowywać dzieci, ale zdarza mi się oglądać filmy i nie jest ich wbrew pozorom mało.
Każdy ma prawo do oceny filmu tak, jak mu się podoba - jedno uważają, że "Kac Wawa" to super film - dla mnie to gniot, podobnie jest z "Ogrodem Luizy" - ja uważam go za bardzo dobry film, Ty możesz mieć inne zdanie i szanuję to.

Bestii

no i właśnie to jest problem, że ludzie oceniają polskie kino przez pryzmat produkcji komediowych o ogromnym budżecie, a potem obeglądają cokolwiek, co jest trochę bardziej offowe i na tym tle już wydaje się arcydziełem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones