PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108107}

Ojciec mojego dziecka

My Baby's Daddy
6,3 533
oceny
6,3 10 1 533
Ojciec mojego dziecka
powrót do forum filmu Ojciec mojego dziecka

Proponuję wyjąć z gardła połknięty kij od szczotki sztywniacy.

Kiedy widzę wypowiedzi typu "nie znalazłam żadnego przesłania w tym filmie" lub "kicz", "Boże broń mnie przed takimi filmami.." etc. w komentarzach pod typową komedią, która celowo jest momentami głupia to po prostu nie mogę...

Ten film ma taki być... Żal, że w portalu o filmach, gdzie wydawałoby się, że zarejestrowani użytkownicy powinni mieć jakąś tam wiedzę i właściwe podejście pojawiają się takie żenujące wypowiedzi (komentarze).

Dla mnie fim spełnia swoją rolę, sympatyczna typowa komedia, Method Man i Anderson idealnie dają radę :)

pozdrawiam spinających się internetowych znawców filmowych.

Aha - jako ciekawostka - jeśli ktoś dysponuje Cyfrą+ - na kanale Filmbox dziś leciał ten film i pewnie jeszcze kilka razy będzie emitowany na dniach. Pozdrawiam

MariOO

popieram . nie wiem jak ktoś takie rzeczy mógł wypisywać w "super zioło" - "how high" gdzie też gra method man.. Komedia także typowa i nie wszyscy poprostu ogarniaja ten typ komedi.. -,-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones