Nightlight

1 godz. 33 min.
6,3 970
ocen
6,3 10 970
313
chce zobaczyć
{"type":"film","id":108424,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Nightlight-2003-108424/tv","text":"W TV"}]}

Piękna Celeste kończy burzliwy związek z narzeczonym i wprowadza się do mieszkania w eleganckim nowojorskim apartamentowcu. Szybko jednak okazuje się, że dziewczyna pada ofiarą tajemniczego podglądacza, który nie tylko śledzi każdy jej krok, ale i zagraża jej życiu.

Przerażona kobieta zwraca się po ratunek do policji, jednak funkcjonariusze są bezradni i nie potrafią odnaleźć podglądacza. Ten zaś najwyraźniej czerpie coraz większą przyjemność z obserwowania zastraszonej kobiety, terroryzowania jej ciągłymi telefonami, a nawet odwiedzania potajemnie jej mieszkania.

Czy psychopacie wystarczy psychiczne znęcanie się nad Celeste, czy też zapragnie skrzywdzić ją naprawdę? Rozpoczyna się mordercza gra, w której stawką jest życie...

[opis dystrybutora dvd]

Czlowiek_Bez_Imienia
opis użytkownika

Celeste ma dosyć kłótni ze swoim partnerem Brentem, postanawia się od niego wyprowadzić. Szybko znajduje apartament w którym postanawia zamieszkać. To jednak nie koniec kłopotów bohaterki. Wkrótce Celeste otrzymuje tajemnicze telefony. Na początku podejrzewa Brenta, jak się później okazuje niesłusznie. Tajemniczym mężczyzną jest podglądacz, który śledzi każdy ruch przerażonej kobiety. Podejrzenie pada na mężczyznę z sąsiedniego bloku.

Kamil0189
opis użytkownika

Celeste (Shannen Doherty), by przemyśleć swój związek z Brentem, przeprowadza się, nie ujawniając partnerowi nowego adresu. Wkrótce zaczyna ją nękać telefonami tajemniczy mężczyzna. Wyznacza reguły, za których złamanie grozi jej kara. Dziewczyna wpada na ślad narzucającego się kobiecie barmana. Podejrzany zostaje wsadzony do aresztu. Niestety, okazuje się, że dręczący ją psychopata nadal jest na wolności.

pawelboy
opis użytkownika