PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190317}

Oko

The Eye
6,2 67 506
ocen
6,2 10 1 67506
4,4 7
ocen krytyków
Oko
powrót do forum filmu Oko

Pomysł fajny to prawda, ale wierzę, że w oryginalnym (jap.) wykonaniu o niebo lepiej zrealizowany niż to co zobaczyłem w tym. Kilka scen strasznych, po których ciarki mogą przejść + dobra muzyka Beltramiego to za mało, bo zarówno słaba gra Alby + mizerna fabuła = dała nam "efekt"...który mógł być o niebo lepszy. Może gdyby Albę zastąpili limś innym? Nic do niej nie mam ale nie pasowała mi do tej roli. Nie powiem, że film to gniot ale na 7, 8 lub więcej napewno nie zasługuje. Ja daję w pełni zasłużone 6 licząc, że będe miał okazję zobaczyć jap. pierwowzór.

6/10

Robson_77

ano zgadzam sie, hehe najlepsz aakcja byla jak tłukła swiatla:))nawet chyba w najwiekszej panice czlowiek nie rzucalby lampami i rozbijal świateł w suficie laską, tylko po prostu wylaczylby je - szybciej i taniej by bylo :)

jasiiek

jakim japonskim?
wy nie odrozniacie koreanczykow, japonczykow, chinczykow itd?

ocenił(a) film na 5
Tomi_3

tomi to naprawdę przerażające, jak mogłem się dopuścić takiej pomyłki. Obym tylko wojny z całą Azją nie wywołał!!! ;) Czepiasz się kompletnie zbytecznej bzdury. Jeszcze gdybym pomylił reżysera, albo Albę nazwał Jennifer czy jakoś podobnie to zrozumię, ale że film zrobili w Tajlandii i Hongkongu a nie w Japonii to już bez różnicy...przynajmniej dla mnie.

Robson_77

>.< kino z Hong Kongu jest całkiem różne od tego z Japonii. To, że zarówno Chiny, jak i Japonia znajdują się na tym samym kontynencie, nie znaczy, że ich filmy są takie same.

Robson_77

Bzdura jest to, ze siedzisz zapatrzony w amerykanskie gowna na film webie i dlubiesz w nosie przy monitorze ;)

Robson_77

mi się jakoś szczególnie nie podobał . pomysł okej ciekawy . tam samo jak w 'Mgle' ale wykonanie zostawia wiele do życzenia ..

flexxxy

taki sobie. zachwycona nie jestem. alba nie była wcale taka zła, zagrała całkiem ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones