PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1234}

Okruchy dnia

The Remains of the Day
7,7 35 708
ocen
7,7 10 1 35708
8,2 18
ocen krytyków
Okruchy dnia
powrót do forum filmu Okruchy dnia

Romans, ale nie romansidło (miłość o której nigdy nie było mowy), szczerze - przypuszczam, że niewielu mężczyzn wytrzyma do końca, dlatego filmy utrzymane w tym klimacie oglądam sama. Powolne tempo, można delektować się scenami.
Angielska pozorna powściągliwość i uczucia, które wmawiamy sobie sami. Honor i bezgraniczne oddanie... to cały film.
Pięknie wywarzony obraz emocji, w zasadzie każdy z nas może dopowiedzieć sobie co chce i jak czuje.
Film watro obejrzeć dla klimatu, Hopkinsa, niesamowitych dialogów. Polecam.

ADEMIDA

Mylisz sie, to jest film dla wszystkich. Wybitny film. A sednem tej opowieści nie jest romans. Daleko wykracza poza "romans"

ocenił(a) film na 9
agur

Wcale nie twierdzę, że sednem jest romans, po prostu od tego zaczęłam wypowiedź, chociaż gdyby się uprzeć można dowieść, że ciągle balansujemy na granicy niewypowiedzianych słów.
Jestem przekonana, że wielu mężczyzn ten film znudzi lub zanudzi....postaram się zebrać dowody :)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
ADEMIDA

A niby czemu mezczyzni nie mogliby tego filmu ogladac? Moglbym sie dowiedziec? Czy nie bede w stanie tego zrozumiec? Zapewne na tej samej zasadzie kobiety nie moga ogladac "Plutonu", tylko, jesli jak tak napisze to zaraz ktos mnie oskarzy o szownizm (mialby zreszta racje, bo pisanie takich rzeczy jest ewidentnym szowinizmem).
Szkoda, ze wielu ludzi wciaz nie rozumie, ze sztuka, a wlasciwie Sztuka nie zna plci......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones