PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1234}

Okruchy dnia

The Remains of the Day
7,7 35 708
ocen
7,7 10 1 35708
8,2 18
ocen krytyków
Okruchy dnia
powrót do forum filmu Okruchy dnia

Polsat

ocenił(a) film na 8

Nie ma to jak te wczesne godziny Polsatu puszczania filmów godnych uwagi ....

JOSHPICTURES

Dokładnie ... Bardzo chcę zobaczyć ten film, tym bardziej, że w internecie nie można go obejrzeć. Aż tu pewnego dnia przeglądam gazetę z programem TV i widzę ,,Okruchy dnia'' na Polsacie, a jak zobaczyłam godzinę to myślałam, że się załamię ... Ale taki chłam jak ,,Miłość na wybiegu'' to telewizja emituje o jakichś normalnych porach. Przecież taki hicior ... Po prostu brak słów ...

JOSHPICTURES

Zgadzam się jak najbardziej, ja chyba obejrzę uwielbiam Hopkinsa :)

ocenił(a) film na 9
JOSHPICTURES

Brak słów, filmy które chcemy oglądać są emitowane w nocnych godzinach, prawie nad ranem. Żałosne! i tak prawie codziennie. Przez jakiś czas udało mi się wyczekać na te późne filmy, ale po miesiącu byłam tak zmęczona, że pozostaje ślicznie podziękować osobom układającym w TV, cóż fatalnie wykonują swoją pracę :)

JOSHPICTURES

Ha, to jeszcze nic. Ostatnimi czasy spędzam przed telewizorem niedzielne wieczory i już od kilku tygodni zaobserwowałem rzeczy niezwykłe. Zarówno TVP 1 i TVP 2 o "ludzkiej" porze (tj. w paśmie filmowym od 20 do 24) komedie romantyczne (TVP 1) oraz komedie inne niż romantyczne lecz średniej lub niskiej klasy (TVP 2). A co działo się ostatnio na tych kanałach w niedzielny "wieczór" po północy? Okolice godziny 1 lub 2 w nocy TVP 1 emituje "Popioły" i "Ziemię obiecaną", a TVP 2 prezentuje o tych samych godzinach (tj. okolice 1 lub 2 w nocy) filmy Kieślowskiego. To udało mi się ostatnimi czasy zaobserwować ślęcząc w ostatnich tygodniach przed telewizorem w niedzielne wieczory. Byle szmelc prezentowany jest o "ludzkiej" porze. A gdy normalni ludzie już dawno śpią, wówczas pokazują prawdziwe filmy i prawdziwe kino. Tylko kto będzie czekał do późnej nocy aby obejrzeć coś porządnego?

ocenił(a) film na 9
poland7

zgadzam się w 100%! Filmy, o których piszesz też miałam zamiar ponownie obejrzeć, i nici z tego... za to spokojnie można obejrzeć filmy oceniane na 3-4 :P Śmiech!!!

MargaretZet

Bo większość ludzi preferuje filmy na 3-4. Mieliby niższą oglądalność, gdyby prawdziwe kino puszczali o normalnych porach. To tak jakby zacząć grać Chopina w dyskotekach, i dziwić się, dlaczego nie ma utargu :P Gust młodzieży jest paskudny, więc puszczają to, na co jest popyt (istnieje duże prawdopodobieństwo, że Ci, którzy to puszczają, sami lubią tę muzykę).

poland7

tylko ze malo jest ludzi porzadnych :), wiec juz wiesz czemu puszczaja szmiry od 20-24 :)m zawsze masz neta gdzie znajdziesz kazdy film do obejrzenia, dlatego dziekuje TV . Pozdrawiam Cie serdecznie Margaret z Zet

adiman

To prawda. PS: Kim jest Margaret z Zet? ;)

użytkownik usunięty
JOSHPICTURES

ja nagrywam filmy, więc problem z głowy ;]

Nastawić TIMER i można spać ;D

użytkownik usunięty
JohnDp

niema to jak rozwój, nie wyobrażam sobie oglądania tego filmu do ok. 3:30!

Masz "n"?

użytkownik usunięty
Cerpth

tia

ocenił(a) film na 8
JOSHPICTURES

Niestety pora nie przeszkadza im we wrzucaniu półgodzinnych przerw reklamowych.

ocenił(a) film na 7
finnie

Ha, trwam dalej przed TV, byle do 3! na przekór pazerności świata!

JOSHPICTURES

Kurde no, czatuję na ten film prawie od roku, ale jakoś nigdy nie udało mi się doczekać do tych doskonałych pór emisji, poza tym perspektywa reklam nie zachęcała.
W czwartek znowu będzie na polsacie, znów o świetnej porze, bo o północy. Z reklamami potrwa pewnie do 4. No cóż, może tym razem się poświecę.

Ciri94

Wytrwałości! :))

agur

Niestety, nie udało się.:(
Może następnym razem.

ocenił(a) film na 9
Ciri94

spokojnie :) 7 pazdziernika bedzie na zone europa o 20 :))

rko92

Mam telewizję "n", a tam nie ma tego kanału. Pech, pech, pech.

Ciri94

Niestety.Odbiegając od tematu -dlaczego na filmwebie nie ma informacji o tym ile trwa film? Dawniej czas trwania filmu był przy każdym tytule a teraz nie ma go w ogóle. Dziwne i denerwujące ...

MartiniKS

Dziwne i denerwujące: po kilkukrotnym odświeżeniu strony czasem się pojawia informacja 2 godziny i 14 minut. (tzn. pojawia się i znika).

JOSHPICTURES

Nie mogą dać o 20 filmu który będzie oglądać kilkanaście osób ttaka prawda :) . Film ma przyciagać :) najlepiej zapodać kino akcji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones