PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1234}

Okruchy dnia

The Remains of the Day
7,7 35 685
ocen
7,7 10 1 35685
8,2 18
ocen krytyków
Okruchy dnia
powrót do forum filmu Okruchy dnia

Czy w najbliższym czasie będzie w TV o bardziej ludzkiej porze ? wiem że dzisiaj jest na Polsacie ale zaczyna się o północy więc pewnie nie zobaczę całego

Kubeczek_filmaniak

Czekałem na ten film od dawna. Jakiś czas temu leciał na polsacie (bodajże w ostatnią Wielkanoc) ale nie miałem okazji obejrzeć i strasznie żałowałem, więc dzisiaj sobie obejrzę.
Jeśli nie masz możliwości nagrania tego filmu to najszybciej kolejny raz może puścić ten film TVP Kultura. Obejrzałem tam już dwa filmy Ivory'ego (być może puścili ich tam więcej) więc może puszczą i ten.

Kubeczek_filmaniak

Mam to samo. Właśnie przejrzałem program i film wydał mi się wart obejrzenia, jednak nie wiem czy wytrzymam do 2:30. Miałem nadzieje że może będą powtarzać jutro, ale jednak nie. Trudno, trzeba będzie wspomagać się kawą.

lslusa

Widzę, że jesteś doświadczony w oglądaniu filmów na polsacie. Powinien się skończyć ok. 2:00, a zakończył prawie pół godziny później. Niektóre kretyńskie telewizje fundują 20-minutowe reklamy nawet w trakcie genialnego dzieła i w porach bardzo późnych. Nigdy więcej nie skuszę się na polsatowski kino. Film świetny, ale oglądanie zepsute przez chciwych właścicieli telewizji.

Kubeczek_filmaniak

film bd za pięć dni na polsat film o 21:00, w końcu jakaś normalna pora, jak nie bd nic innego równie dobrego to zapewne obejrzę :D

22madzia221

niestety nie mam polsat film :(

Kubeczek_filmaniak

to w takim razie nic nie poradzę... bo wątpię, aby na polsacie zwykłym ten film został wyemitowany o normalnej porze.

Kubeczek_filmaniak

bedzie dzis o OO.OOPOLSAT

Kubeczek_filmaniak

Dzisiaj o 20:00 na Zone Europa.

Fugun

Zgadza się, właśnie zaczynam się nim ponownie delektować :)

ocenił(a) film na 9
Kubeczek_filmaniak

Dzisiaj o 20:00 znowu na Zone Europa.

kaioken26

I dziś też... Zone europa, godz. 20:00.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones