PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1234}

Okruchy dnia

The Remains of the Day
7,7 35 708
ocen
7,7 10 1 35708
8,2 18
ocen krytyków
Okruchy dnia
powrót do forum filmu Okruchy dnia

dla mnie anthony hopkins zawsze będzie jak płk. ludlow człowiek silny i bezkompromisowy, lub wiliam parish człowiek na szczycie hierarchi, lub ethan powell outsaider i buntownik, a ten lokaj to trochę zbyt pokorny gość. sir anthony udowadnia jednak że potrafi zagrać każdego.

thomass48

Dla mnie osobiście ta rola Hopkinsa jest jedną z najlepszych w jego całym aktorskim dorobku( Stawiam ją wyżej od Hannibala z " Milczenia..."). Hopkins idealnie pasuje do tej roli i nie widze nikogo innego kto umialby tak dobrze oddac charakter i wewnetrzne rozdarcie Stevensa.

thomass48

Dla mnie osobiście ta rola Hopkinsa jest jedną z najlepszych w jego całym aktorskim dorobku( Stawiam ją wyżej od Hannibala z " Milczenia..."). Hopkins idealnie pasuje do tej roli i nie widze nikogo innego kto umialby tak dobrze oddac charakter i wewnetrzne rozdarcie Stevensa.

DeathOF

Jesli mozna jeszcze dodac to na szczególną uwagę zasługuje soundtrack Richarda Robbinsa.. Poprostu majstersztyk:)

ocenił(a) film na 10
DeathOF

Zgadzam się z Dream_Endless, chyba nie ma innego aktora, który tak dobrze zagrałby tą rolę :)), Ah ten Anthony, genialny aktor, mój ulubiony zresztą (taki najulubieńszy z najulubieńszych* :D) :)


*to nie są błędy językowe tylko neologizmy :D

thomass48

Nie mogę się zgodzić. Hopkins pasuje czy nie pasuje - to tylko dywagacje. Każdy może widzieć aktora inaczej. Grunt, że Stevensa zagrał w sposób absolutnie mistrzowski i niezapomniany. Nieprawdaż?

No_5

Właśnie dlatego, że gra tam Hopkins, nadaje filmowi wymiar pierwszej klasy. Jako aktor i człowiek wkłada w swoje role całe serce, chwała mu za to.

ocenił(a) film na 10
thomass48

ale ja i tak wole hopkinsa w Wichrach Namiętności gdzie gra silnego, twardego ale też kochającego ojca, swych "nieswornych" synów.

ocenił(a) film na 8
thomass48

Absolutny geniusz, nie zastąpiony w Okruchach Dnia.

ocenił(a) film na 9
thomass48

W zasadzie nie wyobrażam sobie człowieka, który mógłby zagrać tą rolę lepiej.

ocenił(a) film na 9
thomass48

Czy ja wiem, czy 'pokorny'? Raczej bardzo zdyscyplinowany, nie pozwalal, aby jego uczucia/przekonania wplywaly na prace, ktora wykonywal.

ocenił(a) film na 8
thomass48

Nie pasuje? Moim zdaniem rola lokaja jest dla niego STWORZONA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones