PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8325}

Olbrzym

Giant
7,7 8 490
ocen
7,7 10 1 8490
7,2 6
ocen krytyków
Olbrzym
powrót do forum filmu Olbrzym

...że James Dean gra w każdym filmie tak samo ? ;)

Najsłabszy wg mnie film z Deanem - może dlatego, że najpóźniej go obejrzałem. Mimo to jest świetny, szczególnie małżeństwo które stworzyła Elizabeth Taylor z Rockiem Hudsonem.

ocenił(a) film na 10
2012

Tak samo ??? Naprawde tak sadzisz ? Zanim spostrzeglam twoj nick, myslalam ze temat zalozyla jakas nieznajaca sie na kinie (i aktorach) nastolatka. Film jest swietny i moim zdaniem Jim w kazdym swoim filmie kreauje inna, ciekawa i bogata postac i za kazdym razem jest to inna osoba o innych emocjach (fakt wszystkie troche przeygnebiajace).
Zauwaz ze wszystkie 3 filmy powstaly na przelomie 1.5 roku, zdziwilabym sie gdyby przez ten czas zmienil swoj styl czy podejscie do gry.

ocenił(a) film na 5
2012

Nie no bez jaj;)
Ja błagam...
Naprawdę, tak zjechać jamesa, chyba się rozpłaczę...
chlip...- no i masz!

ocenił(a) film na 10
WhiteDemon

Tak samo?
Po prostu miał kilka podobnych ról zbuntowanych facetów. Aktorem był świetnym i nikt nie powinien tego podważa. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Gosia43

Nie masz pojęcia o tym, co piszesz.. zresztą pewne Jego emocje i zachowania nie zawsze były czystą grą.
Jedynym 'problemem' (choć ja bym tak tego nie nazwała) jaki można mieć odnośnie owych ról jest wyczucie w którym momencie kończy się postać, a zaczyna On sam..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones