PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8325}

Olbrzym

Giant
7,7 8 472
oceny
7,7 10 1 8472
7,2 6
ocen krytyków
Olbrzym
powrót do forum filmu Olbrzym

Wspaniały

ocenił(a) film na 8

Niezapomniany klasyk kina z genialną rolą Jamesa Deana jako buntownika... Aż pożałowałam oglądając, że nie mam już pięciu lat(naprawdę) bo jak byłam mała, to dopiero uwielbiałam takie ilmy...

ocenił(a) film na 8
arwen07

odkop sezonu :) ile miałaś wystawiałaś ocenę temu filmowi a ile masz teraz? gdzie byłaś wtedy, a gdzie jesteś teraz? :)

ocenił(a) film na 8
arwen07

Genialnie to zagrał Hudson a rola Deana była po prostu dobra, bo znów zagrał buntownika

arwen07

Naprawdę nie rozumiem skąd te zachwyty Deanem. Zagrał dobrze, ale nie genialnie a sam film jest tak drewniany, że ledwo udało mi się dotrwać do końca. "Hud, syn farmera" jest o niebo lepszy a Paul Newman w roli buntownika wciąga Deana nosem.

arwen07

Ja oglądałam ten film chyba przez 3 tygodnie jak nie dłużej (na zalakuj, bo nigdzie indziej nie ma...), bo na weekendach załadowało się może kilka sekund i trzeba było odświeżać a na tyg nie miałam zbytnio czasu, ale dzisiaj znalazłam i 'dooglądałam'.

Nie lubię westernow i tak naprawdę ciężko mi się go oglądało. Byłam ciekawa roli Deana, ale jestem mega rozczarowana, że było go tam tak mało! Czytałam ohy i ahy a tu lipa. Spodziewałam się czegoś lepszego. Uważam, ze to jego najgorszy film :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones