PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8325}

Olbrzym

Giant
7,7 8 490
ocen
7,7 10 1 8490
7,2 6
ocen krytyków
Olbrzym
powrót do forum filmu Olbrzym

dobry film

ocenił(a) film na 8

Chociaż jak na mnie troszkę za długi. Wspaniała historia, wspaniały James Dean, to kolejna perła amerykanskiej kinematografii.

menshikov

Powiem szczerze, że nastawiłam się na ten film bardzo wyczekująco. minuty mijały i mijały, a tu Dean'a nie ma. Właściwie to oglądałam ten film gdyż James tam grał, a ja chciałam w końcu obejrzeć coś z nim, bo wcześniej nie było niestety żadnej okazji.
Cały obraz dość długi i nie porwała mnie jego fabuła. Tak, oczywiście są przedstawione problemy ówczesnej społeczności, ale tak jakoś mało kolorowo.
Najbardziej podobały mis ie momenty gdzie był Dean i jak dla mnie to odwalił kawał dobrej roboty. Było go tylko za mało jak na mój gust.

ocenił(a) film na 7
summerdeath

Dla mnie też był za długi. Nudnawy stał się po znalezieniu ropy. Też ogladałam ze względu na Deana i fak za mało go było, a jak już był to oczywiście świetny. Scena, w której wychodzi triumfalnie po oznajmieniu, że bieże ziemie, a nie pieniądze była świetna.

ocenił(a) film na 8
menshikov

Tak,trochę za długi..ale piękny. Jestem fanką aktorstwa Jamesa od 3.lat i dopiero dziś w całości obejrzałam ten film w kinie:) Troszkę się zawiodłam,bo obraz nie jest aż tak porywający,ale fragmenty z Jamesem są rewelacyjne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones