PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104549}

Olimpiada

The Ringer
6,3 6 360
ocen
6,3 10 1 6360
Olimpiada
powrót do forum filmu Olimpiada

Ulubione sceny

ocenił(a) film na 8

Wpisujcie tutaj swoje ulubione sceny z filmu. Moja ulubiona to gdy Glen podawał ketchup Jeffowi :)

pro415

dobre było jak przygotowywali go do olimpiady i bili po brzuchu, Jeffy się pyta jak to ma mu pomuc, a tamci dalej go leją twierdząc, że to wkońcu paraolimpiada.

ocenił(a) film na 10
pro415

kiedy ksiądz u którego steve był u spowiedzi stawia 1000$ na to, że jeffy wygra paraolimpiadę:D:D:D

ocenił(a) film na 8
stukupuku

Jak się tłumaczył chłopak Lynn (czy jakoś tak). Mówi, że byli na lodach, a jeden z nich "Na jakich kurna lodach. Dostaliście jakieś lody?"

ocenił(a) film na 8
Iranzilla

A mi własnie nie,najbardziej uśmiałem sie,kiedy 2 pary były na lunchu i lynn zaczeła opowiadać kawał,co jej chłopak skwitował,iż go nie zrozumieją bo jest dla nich za "ciężki"!!Generalnie chodzi mi tu o minę Joego,z której nie mogłem ze smiechu (hahahahah)dla mnie czasami mimika twarzy wiecej wyraża niż słowa!!Coś niesamowitego,boki zrywać:))))))

ocenił(a) film na 6
stukupuku

- Jaffrey...
- Nie jestem Jeffrey tylko Steve
- Steve? Steve - OOOOOOOOOOOO
:D:D

ocenił(a) film na 10
pro415

kiedy poszedl do spowiedzi i zamist rozgrzeszenia dostal w "pysk" ;DD
w ogole duzo scen mozna wypisac ; )

pro415

Jak po wyjsciu z marketu spotyka znajomego, i zaczyna udawac rzucajac rzeczami z wozka.

ocenił(a) film na 6
hipis87

Mi się osobiście podobała scena gdy wujek Steve'a wychodzi od niego ( po seansie) i mówi:

-Musimy wymyślić jakieś hasło, coś w stylu: Życie jest jak pudełko czekoladek; albo: weź moje ręce szefie; tak powiedział ten zwalisty kretyn z zielonej mili

I jeszcze scena kiedy Steve przyjezdza na eleminacje z wujkiem i podchodzi do nich Lynn i później pyta wujka:
-Jak bardzo jest opóźniony?
-Bardzo, wystarczy spojrzeć jak je arbuza

To sa dwie najlepsze wg mnie sceny z tego filmu:D:D

ocenił(a) film na 10
pro415

Najlepsze
Kto tam ?! PARIS HILTON <lol2>

użytkownik usunięty
Kogut87

Wymienię tylko jedną, bo zaraz obejrzę sobie jeszcze raz, dla przypomnienia:

"Jeffy" spowiada się w kościele i dostaje w paszczę.
Kilkadziesiąt scen później widzimy jak ksiądz obstawia wyścig :).

ocenił(a) film na 9
Kogut87

najbardziej podobal mi się moment gdy steve wybierał sobie image:) super filmik

pro415

Dla mnie to tekst jednego
-Zarysowałeś mi płytę!W biały dzień!
No i dobieranie odpowiedniego stroju i te miny głównego bohatera :D świetne

pro415

Z księdzem w konfesionale jak koles dostaje tube :P

pro415

Najlepszą sceną było to jak Steve siedział na stołówce z kolegami i poprosił Glena o kethup, a on mu nie dał. Wtedy Steve powiedział:"byłoby miło gdybyś dał mi kethup". Po tym tekście "niepełnosprawni" zorientowali się, że Steve jest "normalny" a nie taki jak oni.

pro415

Oczywiście już wspomniana scenka z 'keczapem', ale zakończenie... gdy piękna opiekunka już przychodzi a Jeffy mówi "Jeffy chce ketchup i jabłko (jakie jabkło :P) i.... możesz mnie przytulić (no i ten wyraz twarzy genialne };-p

pro415

Oczywiście już wspomniana scenka z 'keczapem', ale zakończenie... gdy piękna opiekunka już przychodzi a Jeffy mówi "Jeffy chce ketchup i jabłko (jakie jabkło :P) i.... możesz mnie przytulić" (no i ten wyraz twarzy genialne };-p

pro415

Jak zdzierają go z łóżka do traningu. Jeszcze 10 minut, a potem siep - i Jeffy zdarty z łóżka;)
No i wszystkie wyżej wymienione.
W ogóle fajna komedia:D

EM_DE_KE_AS

Jeszcze jedno mi się przypomniało: opaska na oczy i akcja z "zabójcą". I ten tekst - ""Od razu biega lepiej - czy jakoś tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones