PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544143}
5,5 220
ocen
5,5 10 1 220
Oliver Sherman
powrót do forum filmu Oliver Sherman

czy się mylę? fabuła prezentuje standardowy schemat, taki jak w thrillerach z prześladowcami? czy się czymś różni?

ocenił(a) film na 7
bart4u84

To zdecydowanie dramat, a nie thriller. Nie nastawiaj się na akcje typowe dla gatunku. Raczej spokojne kino z zacięciem psychologicznym.

ocenił(a) film na 8
bart4u84

Pełne zaskoczenie !!! Przyznaję, że nie za bardzo znane mi jest kino kanadyjskie i muszę czym prędzej ten błąd naprawić. Świetny film Kanadyjczycy nakręcili ! Dramat psychologiczny o dwóch byłych towarzyszach broni, o frontowej szlachetności jednego z nich w obliczu zagrożenia życia tego drugiego - rannego w czaszkę z prawdopodobnym uszkodzeniem mózgu i oczywistymi tego następstwami. Ten uratowany, po paru latach, przybywa do domu frontowego wybawcy i tak rozpoczyna się film. Wydaje się ciągnąć w nieskończoność jakby bez napięcia a jednak atmosfera niepewności, co też w tym mózgu może się zrodzić, narasta. W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać czy uratowanie komuś życia to przejaw bohaterstwa czy też głupoty !? Nie mogę opisywać treści filmu ale to co ten pokaleczony umysł wymyślił było dla mnie pełnym zaskoczeniem. Brawo Kanadyjczycy ! Brawo !!! 8/10 !!! Wraz z napisami końcowymi wcale mi emocje nie opadły i znając już finał wrócę, na spokojnie, do tego filmu. Warto obejrzeć i trzeba koniecznie wytrwać do końca !!!

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

ale wy jestescie debile jakie uszkodzenia mózgu gdzie ty masz cos w filmie podane ze mial uszkodzony mozg?? tu tylko i wylacznie chodzi o sprawy psychiki uraz psychiczny po wojnie mial koles a nie uraz fizyczny mozgu! nie byl zadnym debilem po postrzale czy cos byl normalnym inteligentnym czlowiekiem ktorego wojna przgniotla

ocenił(a) film na 8
Berserk1

Debil do debila - nie ma o czym gadać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones