Repertuar filmu w Andrychów i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Omen: Początek

Omen: Początek

The First Omen
1h 59m
Młoda Amerykanka zostaje wysłana do Rzymu, by rozpocząć życie w służbie Kościoła. Na swojej drodze napotyka mroczne siły, przez które zaczyna kwestionować swoją wiarę i odkrywa przerażający spisek mający na celu sprowadzenie na świat zła wcielonego.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Andrychów lub
  Omen: Początek
  Zwiastun nr 1 (polski)
  nr 1 (polski) 2024-03-11T18:44:49 https://fwcdn.pl/webv/84/29/68429/68429.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/158/10013258/Omen_Poczatek___zwiastun__2__napisy_.vp9.1080p.webm

  Horror psychologiczny "Omen: Początek" jest prequelem klasycznej serii horrorów. Margaret Daino jest młodą amerykańską nowicjuszką wysłaną do Rzymu, aby rozpocząć życie w służbie Kościołowi, pracując w miejscowym sierocińcu. Od razu zaprzyjaźnia się z najstarszą dziewczynką z sierocińca, Carlitą, która podobnie jak Margaret od najmłodszych lat boryka się z problemami. Wkrótce jednak napotyka mrok, przez który zaczyna kwestionować własną wiarę i odkrywa przerażający spisek mający na celu doprowadzenie do narodzin wcielonego zła.

  premiera

  krytyk niezależny
  7
  Kupuję pomysł, założenia i wykonanie, za to nie podoba mi się zbyt przeźroczysty scenariusz oraz sposób posklejania tych wszystkich scen, żyjących jakby osobno.
  0
  7
  Rzadki przypadek: prequel, który nie jest odcinaniem kuponów, ale dorzuca coś nowego i świeżego do oryginalnej opowieści.
  0

  Pobierz aplikację Filmwebu!

  Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
  phones