PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8335}

Omen

The Omen
7,4 105 238
ocen
7,4 10 1 105238
7,5 20
ocen krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

Mrozi Krew w żyłach

ocenił(a) film na 10

Jak mało który Horror ten naprawdę mrozi krew w żyłach, film to klasa sama w sobie. O tej części mogę napisać że jest ponadczasowa i nie trzeba nowych efektów specjalnych żeby oglądało się film z dreszczykiem. Muzyka buduje klimat , aktorzy grają a widz wstrzymuje oddech. Końcówka jak na tamte czasy oryginalna przygniata. Zdecydowanie trzeba zobaczyć.

SirDrX

Właśnie! Dobrze napisane!:D Pomimo tylu upływu lat nadal jest istnym arcydziełem (jak dla mnie) z niepowtarzalnym
klimatem,boską muzyką i bardzo dobrym aktorstwem.! Ah no właśnie.Teraz filmy są napchane tymi efektami specjalnymi..
a ten jest...rewelacyjny w swoim rodzaju,nic bym nie zmieniła.;) Dziwię się tylko troszeczkę,że ludzie częściej temu
filmowi wystawiają ocenę 6 ewentualnie 7...Moim zdaniem bezapelacyjnie zasługuje na ocenę 10 chodź to bardzo stary horror.

ocenił(a) film na 9
Omen_Girl

moim zdaniem to Omen powinien miec 1 miejsce a nie Lśnienie:-/

Xandria

Zgadzam się z tym!

ocenił(a) film na 10
Omen_Girl

trudno powiedzieć,Lśnienie też genialnym horrorem jest :) Oba filmy są świetne,i ciężko mówić który jest lepszy .

kabanoz

No cóż faktycznie chociaż Omen bardziej mi się spodobał.;)

ocenił(a) film na 10
Omen_Girl

Mi też:-) Ta scena na cmentarzu jest przerażająca. I ta muzyka... ;>

klikk12

Scena na cmentarzu to już istny klasyk.;D

ocenił(a) film na 10
Omen_Girl

A w nowej wersji... toć to komedia była:-) Jak temu psu główny bohater łomem przyłożył, to ten aż się przeturlał xD

klikk12

Oglądałam właśnie z tym 'making of...' jak to ćwiczyli z tą sceną...
oh uśmiałam się po pachy.xD

ocenił(a) film na 10
Omen_Girl

Jak możesz to zapodaj linka. Pośmiejemy się razem:-)

klikk12

http://www.youtube.com/watch?v=j-Ltz3Q11Vs proszę ;)

ocenił(a) film na 10
Omen_Girl

"My first reaction was: oh shit, another remake!" - Liev Schreiber dobrze to podsumował:-) No, ale jak już chcieli kręcić ten remake, to dobrze, że on w nim zagrał, bo to świetny aktor. A ta scena... no bez jaj, kukły piesków xD Albo jak udawał, że uderza tego psa po łbie, lol;>

klikk12

No właśnie z tymi kukłami to nadal nie mogę
wyrobić ze śmiechem.xD'

SirDrX

Kurczę, zastanawiałem się nad obejrzeniem tego, bo oglądałem tę nowszą wersję i jakoś specjalnie się nie bałem (w ogóle się nie bałem), ale zazwyczaj po horrorach z tematyką religijną mam pojechaną psychikę na ok. 2 tygodnie. :|

ocenił(a) film na 9
Lepkam

omen to najstraszniejszy horror forever! :D zobacz;)

ocenił(a) film na 10
Xandria

Zgadza się, ten starszy Omen jedzie ciarkami po plecach. Ten nowy to dziadostwo, patrzeć nie mogłem jak rujnują klimat oryginału. To podróba jak adidos, adidasa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones