PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8335}

Omen

The Omen
7,4 105 238
ocen
7,4 10 1 105238
7,5 20
ocen krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

Pierwszy raz po obejrzeniu tego filmu tak siee balam ze az zemdlalam ;o
od tego czasu nie ogladam horrorow;d

cocoatea

Hah ja też się bałam szczerze.
Zwłaszcza pierwsza,słynna scena z Nianią...brr.Niezapomniane.
Tak,tak.Omen ma w sobie to 'coś'.Teraz horrory są robione na specjalnych efektach a takie
stare klasyki nigdy nie zostaną przebite..Tylko oryginalne i najlepsze.Kto ceni ten zrozumie.;)
Omen,Egzorcysta,Dziecko Rosemary..taa.

ocenił(a) film na 10
Omen_Girl

"Omen" to jeszcze nic. Obejrzyj sobie "Egozrcystę";>

Post oczywiście do użytkownika Cocoatea:-)

Pozdrawiam;>

klikk12

''Egzorcysta'' to chyba najmocniejszy rywal ''Omena'' ;>
Rozbija klimatem i mocno straszy.

klikk12

ojjj"Egzorcyste" raczej sobie odpuszcze;)

cocoatea

Heh.;)

ocenił(a) film na 10
cocoatea

Jak masz słabe nerwy i jesteś, podobnie jak ja, wyczulony na horrory o tematyce religijnej, to nie radzę Ci tego oglądać:-)

klikk12

Taak a zwłaszcza w nocy.;)

ocenił(a) film na 9
Omen_Girl

jak dla mnie 'Egzorcysta' nie był straszny o ile mamy na myśli tą samą część. 'Omen jak do tej pory chyba jedyny horror, który mogę z czystym sumieniem dobrym filmem grozy nazwać:)

Xandria

Pierwsza część 'Egzorcysty' mocno straszy..
no ale to też zależy kto na ile jest wytrzymały..;)

ocenił(a) film na 10
cocoatea

Wszystkiego w życiu trzeba spróbować... Obejrzyj :)

cocoatea

Ja nawet nie próbuję oglądać horrorów, bo mam bardzo słabe nerwy...

Zetka13

Kto co lubi.Heh.;>
Jedni wolą zdecydowanie horrory (dobre horrory!),
inni preferują coś innego ;]

ocenił(a) film na 10
Omen_Girl

"Omen" jest świetny i mimo iż uwielbiam takie stare dobre horrory, to drugiego podejścia do "Egzorcysty" u mnie raczej nie będzie;>

klikk12

Drugiego takiego filmu jak ''Omen'' nie znajdziesz nigdzie.Teraz tylko gnioty samy powstają,niestety.^^'
Wiadomo,że stare filmy mają w sobie coś...gorzej iż później tworzą te nędzne remaki aby w ten sposób
udoskonalić NIBY film i zbić kase.
Co do ''Egzorcysty'' akurat wczoraj sobie obejrzałam i nie było tak źleee..:>

Omen_Girl

W końcu klasyk-więc koniecznie trzeba Go zobaczyć.;]

ocenił(a) film na 10
Omen_Girl

Jak kiedyś będzie w TV to może się przemogę i obejrzę go ponownie, ale na razie mam inne filmy na oku;>

ocenił(a) film na 10
klikk12

Wiesz, że w TV lecą wersje oceznurowane, gdzie nawet nie ma się czego bać bo wszystko co najlepsze wycięte?

ocenił(a) film na 10
stalinX112

Może pocieszy Cię fakt, że ani "Egzorcysty" ani "Omenu" nie oglądałam w TV. Mimo wszystko uważam, że przesadzasz i to ostro. Właśnie po to stacje emitują horrory o późnych porach nocnych, bo jak sam wiesz nie są to filmy przeznaczone dla dzieci. Poza tym, niejeden film oglądałam w kinie/na dvd, a później powtórkę w telewizji i może jestem ślepa, ale jakoś nie zauważyłam żadnych porażających zmian. Na koniec dodam, że horrory oglądam głównie ze względu na klimat, a te które mnie naprawdę przeraziły mogę policzyć na palcach jednej ręki.

Pozdrawiam;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones