PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8335}

Omen

The Omen
7,4 104 890
ocen
7,4 10 1 104890
7,5 20
ocen krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

Według mnie

ocenił(a) film na 10

najlepszy horror wszechczasów.
Szokuje i przeraża. Nie są potrzebne obrzydliwe krwawe masakry, by wystraszyć odbiorcę,
owy film działa na psychikę, to dopiero prawdziwy horror, przynajmniej jak dla mnie :)

ocenił(a) film na 9
balisto

Z pewnością jeden z najlepszych satanistycznych (u mnie na drugim miejscu, zaraz po "Ogrodzie").

ocenił(a) film na 8
Shiloh

najbardziej to klimat w tym filmie mi się podobał

ocenił(a) film na 7
balisto

nie cierpię horrorów , ale dla tego filmu i Egzorcysty zrobiłam wyjątek , są dobre i mają klimat , niepokojące . takie chcę oglądać.

balisto

Może nie najlepszy, ale na pewno top 5 horrorów.

ocenił(a) film na 2
balisto

ktoś mi polecił ten film mówiąc "jest przerażający, nie będziesz mogła oglądać!!" i co? i jajco. Film się skończył, a ja zastanawiałam się, w którym momencie było strasznie. Poza tym chyba przysnęłam na fragmencie... Jak dla mnie słaby - widziałam lepsze działające na psychikę. Tu wszystko było słabe... wręcz śmieszne

ocenił(a) film na 10
cachimbaa

Więc zapodaj tytuły tych horrorów działających na psychikę. Chętnie obejrzę coś lepszego od śmiesznego i słabego Omena.

ocenił(a) film na 2
rog3r

tu nawet nie chodzi o horrory, ale widziałam inne filmy, które mnie bardziej poruszyły , np. "Mientras duermes". Bardzo lubię filmy psychologiczne, które poruszają problemy ludzkiego mózgu i tego co może się w nim stworzyć - chore pomysły. Omen mi sie po prostu nie podobał, a chciałam się trochę pobać, a tu dupa. Muzyka w tym filmie tez sprawiła, że ciężko było się przestraszyć... Ale to moja opinia. Może to też dlatego. że nie przepadam za filmami, w których poruszane są motywy wiary. Dobrze, że masz swoje zdanie, bo świat byłby nudny jakby wszystkim podobało się to samo

ocenił(a) film na 10
cachimbaa

Myślałem, że rozmawiamy o Omenie w kategoriach horroru. Cóż, każdy widocznie ma inną wrażliwość, możliwe, że gdybym teraz pierwszy raz obejrzał ten film, to nie zrobiłby na mnie takiego wrażenia jak 13 lat temu gdy oglądałem go po raz pierwszy. Sporo horrorów w życiu widziałem i tylko dwa potrafiły wywołać u mnie ciary - to właśnie Omen i tajlandzkie Widmo (Shutter). A w ostatnich latach gatunek ten jest na wymarciu, zalewany kiczem i przesadną brutalnością, nad czym ubolewam.

ocenił(a) film na 2
rog3r

Tu się z Tobą zgodzę w 100% - obecne horrory opierają się tylko i wyłącznie na tym, żeby obrzydzić widza. "Ludzka stonoga" i tego typu filmy są wręcz beznadziejne. Nie wiem co chodzi ludziom po głowach tworząc takie filmy, ale wiem, że na świecie są psychopaci, którzy wzorują się na tych filmach i to jest przerażające.

cachimbaa

Psychopaci mają jeszcze śmielsze pomysły i to jest przerażające.

ocenił(a) film na 10
balisto

Zgadzam się, ten horror przeraża jak diabli, po prostu piekielnie przerażający

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones