plakat filmu Ona się doigra

Ona się doigra

She's Gotta Have It
6,9 1 800
ocen
6,9 10 1 1800
1 426
chce zobaczyć
7,8 8
ocen krytyków
{"rate":7.75,"count":8}
{"type":"film","id":8346,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ona+si%C4%99+doigra-1986-8346/tv","text":"W TV"}]}
Ona się doigra
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Piękna, młoda i niezależna Nola Darling musi dokonać trudnego wyboru. Związana z trzema mężczyznami, nie potrafi w żadnym z nich doszukać się ideału, znajdując jednocześnie w każdym coś pociągającego. Oni zaś prześcigają się w eksponowaniu własnych zalet i dyskredytowaniu przeciwników, prezentując się kolejno w jej przestronnym, zacisznymPiękna, młoda i niezależna Nola Darling musi dokonać trudnego wyboru. Związana z trzema mężczyznami, nie potrafi w żadnym z nich doszukać się ideału, znajdując jednocześnie w każdym coś pociągającego. Oni zaś prześcigają się w eksponowaniu własnych zalet i dyskredytowaniu przeciwników, prezentując się kolejno w jej przestronnym, zacisznym mieszkaniu nieopodal Mostu Brooklińskiego. Jamie, najbardziej solidny z nich, daje jej poczucie bezpieczeństwa, ale jest nudnawy. Z ładnym i muskularnym Greerem, który zarabia dużo pieniędzy jako model, jest jej najlepiej w łóżku. A Mars, dowcipny i szalony bezrobotny włóczęga, po prostu Nolę bawi. Wreszcie w dniu Święta Dziękczynienia dochodzi do spotkania wszystkich trzech przy świątecznym stole u ich zmysłowej i grymaśnej kochanki.

Ona się doigra zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.