PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678962}
7,1 6 536
ocen
7,1 10 1 6536
One Direction: This is Us
powrót do forum filmu One Direction: This is Us

Film jest dobry...

ocenił(a) film na 7

z 1D spotkałem się stosunkowo niedawno,ogólnie nie słucham takiej,muzyki jestem całkowicie
po innej stronie bieguna jak to się mówi:-)zaciekawił mnie ten fenomen z racji tego że też jestem
muzykiem no i muszę przyznać że goście wokalnie mają mega talent,wystarczy posłuchać na yt
ich wersji akustycznych,gdzie na surowo mogli by się wyłożyć.Film obejrzałem z
ciekawością,pokazał on,że chłopaki mimo ogromnego sukcesu mają duży dystans i robią
wszystko żeby pozostać dalej sobą co w ich przypadku pewnie nie jest łatwe.Każdy ma swój gust
i jak ktoś lubi 1D będzie ich po prostu słuchał,nie rozumiem tylko ludzi,którzy wylewają na nich
kubeł pomyj jakby to było najgorsze zło świata,ludzie trochę dystansu...nastolatki zawsze miały
swoich idoli,muzyka przyjemna,chłopaki zdolne i tyle,pozdrawiam Directionerki czy jak to się tam
pisze:-)a hejterami się nie martwcie bo przez nich przemawia raczej zazdrość i zawiść niż
obiektywna ocena zespołu...

ocenił(a) film na 8
vedder_777

Gratuluję zdrowego podejścia :) Gdyby więcej osób je posiadało,świat byłby lepszy.
Niektórzy zamiast posłuchać piosenek 1D i samemu ocenić,kierują się opinią większości (najczęściej hejterów,którzy są wyjątkowo aktywni odkąd One Direction stało się znane na cały świat).Też nie rozumiem skąd w ludziach tyle jadu,czy to tylko zwykła niszcząca zawiść,że komuś się udało?Wystarczy poczytać komentarze pod tym zdjęciem :http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ve d=0CE4QFjAE&url=http%3A%2F%2Fbezuzyteczna.pl%2Fzayn-malik-z-one-61283&ei=z6FbU-3 6GYqF4gSploBg&usg=AFQjCNErl4mi_cIC026x_4G7UfeYSc2qZQ&sig2=PYDcndD2DmNkK4gcv3fdrQ &bvm=bv.65397613,d.bGE
Straszna nietolerancja,aż włos na głowie się jeży ile w ludziach jest nienawiści.

ocenił(a) film na 8
ktotojest

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved =0CCkQFjAB&url=http%3A%2F%2Fbezuzyteczna.pl%2Fzayn-malik-z-one-61283&ei=Qxe1U4mh MuOO7AbOzoCwBw&usg=AFQjCNErl4mi_cIC026x_4G7UfeYSc2qZQ&sig2=iFVF-t3E6KtigjKibKzui g&bvm=bv.70138588,d.ZGU
Jeszcze raz ten link,bo wcześniej coś nie wyszło.Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
ktotojest

Z ciekawości weszłam w ten link i jak czytałam te wszystkie komentarze to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. Ludzie są tacy okropni, zazdrośni i zawistni, że to jest żałosne. Nie rozumiem tego i chyba nawet nie chcę zrozumieć. Wstyd mi za nasz kraj czasami. Polacy chcą, że by było lepiej, narzekają na wszystko, a niech lepiej spojrzą na siebie i zastanowią się nad swoim zachowaniem i tymi głupotami, które wypisują. Najgorsze jest to, że im nie przetłumaczysz. Żyją sobie w kącie ciemności swojego umysłu. I właśnie przez takie osoby nasz kraj nie zrobi kroku naprzód!

ocenił(a) film na 8
byou

To jest bardzo przykre,a najgorsze ocenianie po pozorach i rozpowszechnianie stereotypów. Polacy zamiast być pozytywnie nastawieni, tkwią w swoim małym świecie i nie interesuje ich nic poza własnym tyłkiem.Bo po co się uczyć i poznawać świat?Po co być miłym i kulturalnym?Lepiej być ignorantem i niczym się nie interesować dla własnej wygody.Założę się że większość z komentujących nie zna żadnej piosenki 1D albo parę tylko z tego co leci w radiu.
I niestety kraj zamiast iść do przodu to się wręcz cofa,a chamstwo przekracza wszelką miarę.Pewnie jaskiniowcy mieli więcej kultury niż niektórzy Polacy.

ocenił(a) film na 7
ktotojest

Ja właśnie sobie ogarniam ich dyskografie,chciałem posłuchać tak z ciekawości,sam się zdziwiłem że tak mi się spodobało:-)mają w sobie coś pozytywnego,ogólnie zaczęło się od tego jak zobaczyłem ile mają odtworzeń na yt,musiałem to sprawdzić co to takiego te One direction:-)przyjemnie się gra też niektóre kawałki na gitarze,niektóre piosenki to po prostu dobrze napisane ballady,nie wiem kto im pisze piosenki,czy sami sobie piszą...coś tam czytałem że na tej ostatniej płycie mieli już większy wpływ na twórczość i pewnie z każdą kolejną płytą będą mieli coraz więcej do powiedzenia i o to chodzi,fajnie wybili się teraz mogą robić to co kochają,ciężko pracują i tego już im nikt nie odbierze,a co do hejterów,jak ktoś osiąga tak ogromny sukces to zawsze znajdą się ludzie którym będzie to przeszkadzało,tak było jest i będzie,trzeba słuchać swojego serca i jeżeli coś ci się podoba,coś cię wzrusza itd. to po prostu tego słuchasz,nie zugerujesz się opinią innych,kumple się brechają ze mnie że podgrywam sobie ich numery hehe,ale też się przekonują,bo jak ktoś posłucha więcej i bardziej się zagłębi to można ich polubić...

ocenił(a) film na 8
vedder_777

Ja akurat jestem ich fanką,więc pewnie niezbyt obiektywnie,ale stwierdzam że mają wielki talent.Każdy z nich ma inny głos i razem tworzą naprawdę fajną muzykę.Na początku piosenki pisali dla nich fachowcy,ale z czasem zaczęli sami się w to angażować.2 piosenki-Little things i Over again napisał dla nich Ed Sheeran,również znany piosenkarz.Jeśli posłuchasz ich starszych utworów(np.What makes you beautiful) i tych najnowszych(np.Through the dark) to widać,że ich muzyka zmienia się,dojrzewa tak jak oni i fanki zespołu.Więc nie jest prawdą,że większość ich fanek ma 10-12 lat,bo znam sporo w wieku 16-17 i nawet powyżej 20 a i starsi na pewno istnieją :)
Warto słuchać różnych gatunków,a nie ograniczać się do tylko jednego i przede wszystkim trzeba mieć własne zdanie i gust :D

ocenił(a) film na 7
ktotojest

http://www.youtube.com/watch?v=EDv7efxb4No ten numer mnie rozpier.....:)szczególnie w tej wersji

ocenił(a) film na 8
vedder_777

Tak,jest świetny :) A znasz ich starsze piosenki np. https://www.youtube.com/watch?v=Z8FAs4ipulg albo https://www.youtube.com/watch?v=OaertajFKkg ?

ocenił(a) film na 7
ktotojest

słyszałem też są mega,tak jak gadam z ludźmi to jednak wzbudzają skrajne emocje ,albo ich się kocha albo nienawidzi,dobry temat na pracę psychologiczną:-)

ocenił(a) film na 8
vedder_777

Nie rozumiem za co można ich nienawidzić.Można nie lubić ich muzyki albo psychofanek,ale ich samych?
Właśnie dobry temat "dlaczego popowy zespół wzbudza w ludziach skrajne emocje" albo coś w tym stylu.Może go wykorzystam kiedyś,bo myślę o studiowaniu psychologii :D

ocenił(a) film na 7
ktotojest

Ja jestem po psychologii,dlatego temat mnie zaciekawił,zauważyłem też jest dużo ludzi którzy ich słuchają,ale nie przyznają się do tego bo to wstyd itd. bo ich słuchają tylko małolaty bez wyobraźni,Temat byłby taki :co kocham i czuję: myślę że wiele takich prac powstanie jak fanki 1D dorosną i będą po studiach,a nawet jak już będą na innym biegunie i 1D się rozpadnie to będą miały duży sentyment do tych chłopaków...

ocenił(a) film na 8
vedder_777

Można powiedzieć,że co do tego zespołu i jego fanek powstały już stereotypy,właśnie takie jak "słuchanie 1D to obciach","ich fanki to małolaty zmanipulowane przez media" albo "1D to geje" itp.
Ciekawi mnie dlaczego ludzie tak bardzo chcą być "poprawni społecznie" i zamiast wyrobić sobie własne zdanie na temat zespołu(czy jakikolwiek inny) powtarzają tylko poglądy "większości".Przecież to jest w pewnym sensie zdrada samego siebie.Ja na przykład czułabym się kiepsko,gdybym przy znajomych wyparła się ulubionego zespołu.Częściowo dlatego,że w pewnym sensie zdradziłabym 1D,a po części,bo gust i poglądy składają się na tożsamość człowieka.(Wiem,że trochę dziwne te moje "psychologiczne" wywody :))
Co do sentymentu to na pewno miło będzie po latach posłuchać ich płyt czy obejrzeć teledyski.Sporo Directionerek ma różne gadżety z nimi,np.plakaty,kubki,książki o zespole,koszulki i to też będzie miła pamiątka nawet po latach :)

ocenił(a) film na 7
ktotojest

Myślę że trafiłaś w sedno,ludzie boją się wyrażania swoich uczuć i to jest właśnie trudny temat który można by było opisać,nie wiem ile masz lat,ale już widać po tobie że masz pojęcie o świecie...ja jestem trochę staszy od ciebie pewnie,ale więź emocjonalna jest jak najbardziej na porządku i widzisz, fanka 1D może się dogadać z chłopakiem po studiach....:)

ocenił(a) film na 8
vedder_777

Mam 16 lat i właśnie skończyłam gimnazjum.Być może to pojęcie bierze się z tego,że dużo czytam i wiele sobie wyobrażam.Interesuję się też psychologią i dlatego myślę o tym kierunku :)
I lubię sobie nieraz rozmyślać jaki jest sens życia,jak ten świat jest zbudowany,jak jest nieraz niesprawiedliwy i jak ludzie nieszczęśliwi unieszczęśliwiają innych i że przecież nikt nie rodzi się zły.
Jak ktoś ma trochę dobrej woli to się z każdym dogada,co innego jeśli rozmówca jest uprzedzony czy źle nastawiony.A na Facebooku widziałam nawet taką stronę "Nie interesuje mnie zdanie kogoś,kto lubi One Direction".Ludzie sami siebie ograniczają zamiast rozwijać się i poszerzać horyzonty... :)

ocenił(a) film na 7
ktotojest

I hear the beat of my heart getting louder
Whenever I'm near you.... i wszysto jasne:)ten tekst oddaje bardzo dużo...jak się widzi kogoś bliskiego to tak właśnie jest:)

ocenił(a) film na 7
vedder_777

zgadnij?:)

ocenił(a) film na 8
vedder_777

Tekst faktycznie jest wymowny.Ale co mam zgadnąć?

ocenił(a) film na 8
ktotojest

Ahaa,już ogarnęłam :) Miałam zgadnąć z jakiej to piosenki,tak?Więc to jest fragment piosenki I wish,oczywiście 1D :)

ocenił(a) film na 7
ktotojest

Czy to prawda że wychodzi jakieś DVD z ich ostatniej trasy?czy jakiś film....nie wiem coś słyszałem o tym,pewnie jesteś lepiej pionformowana...

ocenił(a) film na 8
vedder_777

Nie jestem pewna,ale to chyba to:
http://www.empik.com/where-we-are-live-from-san-siro-stadium-one-direction,p1098 877116,muzyka-p
Tyle że to z jednego koncertu,co do reszty to będzie trzeba poczekać.
Na Esce też można obejrzeć za darmo online kilka filmów o nich,jeśli jesteś zainteresowany:
http://www.eskago.pl/katalog/filmy/o_gwiazdach/kategoria/5
I w przyszłym roku podobno ma wyjść This is us 2 :D

ocenił(a) film na 7
ktotojest

Obejrzałem ten dokument w Esce,ciekawa była końcówka nt. ich przyszłości czy się wypalą itd. myślę że za jakiś czas,któryś z nich będzie chciał zrobić solowy album,ale to pewnie nie zatrzyma tej machiny,która już się toczy i dalej razem będą tworzyć i koncertować...przecież mogą grać razem i tworzyć osobno,ich doba powinna trwać 48h:)więcej by zrobili:-)

ocenił(a) film na 8
vedder_777

Przyjaźnią się ze sobą i są dla siebie praktycznie jak bracia,więc nie sądzę żeby mieli się rozpaść w najbliższym czasie.Poza tym mają podpisany kontrakt jeszcze na 2 lata.
No i przecież mają miliony fanek chyba we wszystkich krajach i to na pewno nie jest bez znaczenia dla nich.Pewnie,że mogą tworzyć i razem,i osobno :) Byleby tylko się nie pokłócili,ale to chyba im nie grozi :)

użytkownik usunięty
vedder_777

świetna wersja a to może sie spodoba https://www.youtube.com/watch?v=zIFo7jKH8tc&index=24&list=RDb-RQIN3wo5U lub https://www.youtube.com/watch?v=_kqQDCxRCzM&index=23&list=RDb-RQIN3wo5U

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones