PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1427}

Oniegin

Onegin
7,1 4 317
ocen
7,1 10 1 4317
Oniegin
powrót do forum filmu Oniegin

Ten film to znakomity, stylowy dramat i naprawdę wart obejrzenia i wzruszenia...

MaX_Q

Tak, ale takich dramatów jest więcej, ten różni się na + tym, że się z nim nie przespała.

ocenił(a) film na 9
DagnaMara

Wiesz, kiedyś dziewczyny były inne, lepsze. Potrafiły romantycznie kochać, a teraz - szybki numerek na pierwszej randce i może będzie druga, jak ktoś inny nie wpadnie w oko w międzyczasie :)

MaX_Q

Nie wiem, nie brałam jeszcze udziału w jednym numerku na pierwszej randce, a kobiety puszczalskie były zawsze (poza nielicznymi przypadkami). Mówi ci to kobieta ;)

ocenił(a) film na 9
DagnaMara

Jeszcze nie? To już mi się podobasz :) Na polepszenie humoru polecam "Charlie St Cloud".

MaX_Q

No nie, za młoda jestem... choć nie, jednak mój wiek jest w sam raz na szybki numerek, ale ja bym powiedziała, że na posadce w kiblu na dyskotece, ale także nie miałam jeszcze tej przyjemności :) "Charlie St Cloud" na polepszenie humoru? Przecież on tam przeżywa śmierć brata :/

ocenił(a) film na 9
DagnaMara

Tak, ale pięknie się podnosi dzięki sympatycznej przyjaciółce i na nowo chwyta wiatr w żagle! Więcej optymizmu! "Świat jest wielki, a zbawienie czai się za rogiem"!

MaX_Q

Jestem pełna optymizmu :) Skoro polecasz to może skuszę się ze względu na Zacka Efrona :)

ocenił(a) film na 9
DagnaMara

A mnie się baardzo podobała Amanda Crew, w tym filmie bardzo podobna do "mojej" Claire Forlani :)
Miłego seansu, to naprawdę klimatyczny filmuś!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones