PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=922}

Opętanie

Stir of Echoes
6,7 15 836
ocen
6,7 10 1 15836
7,0 4
oceny krytyków
Opętanie
powrót do forum filmu Opętanie

Dziwne że tak dobry horror nie znajduje się na liście najlepszych w swoim gatunku!Dla mnie to zdecydowana czołówka horrorów w ogóle.

ocenił(a) film na 6
wilkrobert132

Dołączam sie. Zemsta po latach - podobny motyw i pomimo że film ma już swoje lata, w moim odczuciu robi o wiele lepsze wrażenie niż Opętanie.

wilkrobert132

Popieram obydwiema ręcami ;) "Zemstę po latach" pamietam z dzieciństwa i pozostawiła niezapomniane wrażenie. Po latach (nomen omen ;)) sięgnęłam ponownie po ten obraz. Sądziłam, że czar pryśnie i o dziwo..nie! Coś ma w sobie, co mimo upływu czasu, nie starzeje się

ocenił(a) film na 6
joan_12

Popieram, to klasyk, który każdy kinoman musi koniecznie zobaczyć. I to właśnie podoba mi się w takich "starych" filmach - niby mają już swoje lata, a ani trochę nie tracą na swojej świetności i z przyjemnością się do nich wraca. Jeżeli ktoś zna filmy właśnie w stylu "Zemsty po latach" to proszę o tytuły, chętnie zobaczę.

ocenił(a) film na 7
wilkrobert132

, Zemstwa po latach bardzo dobry film , stary ale naprawdę dobre kino, z klimatem , klasyk na dużym poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones