PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568852}

Operacja: Końcówka

Operation: Endgame
4,4 1 320
ocen
4,4 10 1 1320
Operacja: Końcówka
powrót do forum filmu Operacja: Końcówka
użytkownik usunięty
CichyMorderca

Ty najwyraźniej masz zjebany:) btw - zajebisty masz nick.

ocenił(a) film na 8
CichyMorderca

Popieram oglądałem film w 2010 i zapamiętałem go naprawdę dobrze :) Bardzo luźna komedia w której ludzie giną szybko :) Tak samo uważam że rydwan to najlepsza postać i polecam sobie wybrać jakiegoś faworyta podczas seansu by zobaczyć jak szybko umrze ;). Były momenty ze nie mogłem wytrzymać ze śmiechu. Filmweb mowi 4,4 hahaha niedorzeczna ocena w ogóle nie adekwatna do tego co ja widziałem. Wszyscy wielcy znawcy niech obejrzą sobie choćby sausage party które reklamują jako świetną komedię zrobioną przez wielu znanych komików - których żarty chyba idą tylko w kierunku pieprzenia, jarania i tego typu rzeczy co po prostu wypada żałośnie, dawno nie widziałem tak spieprzonego dobrego pomysłu na film. bardzo podobał mi się koncept o produktach spożywczych, jednak wykonanie tego zrobił bym lepiej nawet ja. I ten gówniany film po którym żałowałem że oglądałem dłużej niż 15 min jest oceniony na prawie 6 (5,9)... a Operacji Endgame nie dorasta do pięt.

Także jak ktoś nie wie czy oglądać bo ocena na filmweb wynosi 4,4 to mówię nie patrzcie na ocenę dajce szansę 30 min temu filmowi sami, bo ja nie mam czego żałować właśnie dziś obejrzę go po raz 2.
Jeśli komuś spodoba się ta produkcja to znaczy, że humor ma podobny do mnie a zatem następnym dobrym wyborem wtedy będzie John Ginie na Końcu - tam dopiero ludzie mieli spaczone umysły robiąc ten film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones