PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866}
3,6 4 194
oceny
3,6 10 1 4194
Operacja "Koza"
powrót do forum filmu Operacja "Koza"

...nie obejrzę tego filmu drugi raz!! Pomysł niby dobry, aktorzy też nie najgorsi, ale jak wszedłem do kina to chciałem już wyjśc po kilkunastu minutach. Film reklamoany jako komedia wcale nią nie był, zaśmiałem sie raz i to tylko po cichu do siebie mówiąc " Ale sie nabrałeś a mógłbyś mieć kilka browcóe i lepiej spędzony czas".
Wymuszone i na bardzo niskiem poziomie kwestie aktorów wprost raziły głupotą!
- gorąco odradzam.

WIDMO82

przyszedłeś ze zbyt dużymi oczekiwaniami, a to przecież polski film ;). Ja do kina bym na to nie poszedł, ale w domu mogę sobie obejrzeć, na takiej zasadzie jak się ogląda kolejny odcinek Swiat według Kiepskich.

bandziol20

ale on był w kinie na tym DEKADĘ TEMU :/

michumichi

No cóz, ja sie bardzo rozczarowałam, bo filmy z zamianą ciał są zazwyczaj całkiem zabawne. Ale nie jest to taka straszliwa rozpacz. Ostatecznie Freaky Friday z Lindsay Lohan utrzymuje sie na tym samym poziomie... No i zawsze mozna popatrzeć na panią Celińską, która sympatycznie gra. Niestety, gdy film pójdzie w dowcipy seksualne, to poziom zawsze drastycznie spada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones