Odtwórz Zwiastun nr 1 (angielski) 1:19
Film

Hong Hai Xing Dong

2018 2 godz. 22 min.
6,3 1 063
oceny
6,3 10 1063
920
chce zobaczyć
{"id":"804132","linkUrl":"/film/Operacja+Morze+Czerwone-2018-804132","alt":"Operacja Morze Czerwone","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/41/32/804132/7833484.2.jpg"}
Grupa do zadań specjalnych chińskiej marynarki wojennej jest znana ze swoich umiejętności i skuteczności. Po udanym... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Film nie jest dostępny online Operacja Morze Czerwone zobacz gdzie obejrzeć online

Zobacz Operacja Morze Czerwone zwiastun

reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Operacja Morze Czerwone
Operacja Morze Czerwone (2018) Zwiastun nr 1 (angielski) 1:19
Grupa do zadań specjalnych chińskiej marynarki wojennej jest znana ze swoich umiejętności i skuteczności. Po udanym przejęciu statku towarowego porwanego przez piratów blisko somalijskiego wybrzeża, grupie zostaje powierzona jeszcze bardziej ryzykowna misja. Po przewrocie politycznym w jednej z północnoafrykańskich republik, życie chińskich rezydentów jest w niebezpieczeństwie. Okoliczności dodatkowo się komplikują, ponieważ terroryści planują zdobycie materiałów do konstrukcji broni nuklearnej. Sytuacja może okazać się zgubna dla zakładników, jak i wyniszczająca dla całego regionu. Terroryści stawiają wyzwanie chińskiej grupie specjalnej, której członkowie nie zdają sobie jeszcze sprawy, jak wielkich poświęceń będzie wymagało wykonanie tego zadania. 2018-02-23 15:09:22.0 PT1M19S https://fwcdn.pl/webv/55/81/45581/snap1.45581.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/132/804132/operation_red_sea__2018__official_trailer___chinese_action_war_film.vp9.1080p.webm

Grupa do zadań specjalnych chińskiej marynarki wojennej jest znana ze swoich umiejętności i skuteczności. Po udanym przejęciu statku towarowego porwanego przez piratów blisko somalijskiego wybrzeża, grupie zostaje powierzona jeszcze bardziej ryzykowna misja. Po przewrocie politycznym w jednej z północnoafrykańskich republik, życieGrupa do zadań specjalnych chińskiej marynarki wojennej jest znana ze swoich umiejętności i skuteczności. Po udanym przejęciu statku towarowego porwanego przez piratów blisko somalijskiego wybrzeża, grupie zostaje powierzona jeszcze bardziej ryzykowna misja. Po przewrocie politycznym w jednej z północnoafrykańskich republik, życie chińskich rezydentów jest w niebezpieczeństwie. Okoliczności dodatkowo się komplikują, ponieważ terroryści planują zdobycie materiałów do konstrukcji broni nuklearnej. Sytuacja może okazać się zgubna dla zakładników, jak i wyniszczająca dla całego regionu. Terroryści stawiają wyzwanie chińskiej grupie specjalnej, której członkowie nie zdają sobie jeszcze sprawy, jak wielkich poświęceń będzie wymagało wykonanie tego zadania.

boxoffice
$579 330 426 na świecie
$1 543 547 w USA
$577 786 879 poza USA
budżet
$70 000 000
studio
Bona Film Group / Zak Productions
data produkcji
2018
tytuł oryg.
Hong Hai Xing Dong
inne tytuły
Operacja Morze Czerwone (tytuł festiwalowy) Polska
紅海行動 Hongkong
红海行动 Chiny
Operation Red Sea Australia Wielka Brytania Nowa Zelandia USA
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 8/10.

  Mash_fw ocenił(a) film na 8

  Bardzo przyzwoicie zrealizowany film, generalnie znajdziecie tu wszystko - specjalsów, walki czołgów, pojedynki snajperów i co tam jeszcze sobie wymyślicie. Mimo kilki luk fabularnych całość trzyma się kupy, nie ma zbędnego patosu, aktorzy też dają rade. Śmiało polecam, 2 godz. zlecą bardzo szybko.

 • Bajka wojenna.

  Pawelec27 ocenił(a) film na 4

  Typowa chińska propagandówka z dużym rozmachem i zerową realistyką. Wszystko w jednym. Helikopter w ogniu, Mission Imposible, Commando, 007 i Krowy w Kosmosie ;) 1/3 jeszcze do oglądnięcia. Potem zaczyna się żonglerka kitem, która z minuty na minutę coraz bardziej męczy.

 • Agitka ale dobra

  Malkontent46 ocenił(a) film na 7

  Dobrze zrealizowany film. Nawalanka nie gorsza niż w hamerykańskich produkcjach. Pokazuje siłę, prawdziwą lub wyimaginowaną, chińskiej armii. Ogląda się świetnie pomimo niektórych mielizn scenariusza.

 • Znajdziecie tam: helikopter w ogniu, SNAJPER, THE HURT LOCKER i może jeszcze coś. Wszystko z kiepską muzyką i fantastycznymi scenami. Słabo.

  • Wspaniale zrobiona strzelanka. Co prawda mylą się Chińczycy z Chinkami, Chinki z Persami, Koreańczycy z Japończykami i z Koreankami. Obrońców demokracji nie zauważyłem.