Odtwórz Zwiastun nr 1 (angielski) 1:19
Film

Hong Hai Xing Dong

2018 2 godz. 22 min.
6,3 887
ocen
6,3 10 1 887
894
chce zobaczyć
{"id":"804132","linkUrl":"/film/Operacja+Morze+Czerwone-2018-804132","alt":"Operacja Morze Czerwone","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/41/32/804132/7833484.2.jpg"}
Grupa do zadań specjalnych chińskiej marynarki wojennej jest znana ze swoich umiejętności i skuteczności. Po udanym... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Operacja Morze Czerwone
Zwiastun nr 1 (angielski) 1:19
Operacja Morze Czerwone - Zwiastun Nr 1 (angielski) Operacja Morze Czerwone - Zwiastun Nr 1 (angielski)

Grupa do zadań specjalnych chińskiej marynarki wojennej jest znana ze swoich umiejętności i skuteczności. Po udanym przejęciu statku towarowego porwanego przez piratów blisko somalijskiego wybrzeża, grupie zostaje powierzona jeszcze bardziej ryzykowna misja. Po przewrocie politycznym w jednej z północnoafrykańskich republik, życieGrupa do zadań specjalnych chińskiej marynarki wojennej jest znana ze swoich umiejętności i skuteczności. Po udanym przejęciu statku towarowego porwanego przez piratów blisko somalijskiego wybrzeża, grupie zostaje powierzona jeszcze bardziej ryzykowna misja. Po przewrocie politycznym w jednej z północnoafrykańskich republik, życie chińskich rezydentów jest w niebezpieczeństwie. Okoliczności dodatkowo się komplikują, ponieważ terroryści planują zdobycie materiałów do konstrukcji broni nuklearnej. Sytuacja może okazać się zgubna dla zakładników, jak i wyniszczająca dla całego regionu. Terroryści stawiają wyzwanie chińskiej grupie specjalnej, której członkowie nie zdają sobie jeszcze sprawy, jak wielkich poświęceń będzie wymagało wykonanie tego zadania.

boxoffice
$579 220 560 na świecie
$1 543 547 w USA
$577 677 013 poza USA
budżet
$70 000 000
studio
Bona Film Group / Zak Productions
inne tytuły
红海行动 Chiny
Operation Red Sea USA
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bajka wojenna.

  Pawelec27 ocenił(a) film na 4

  Typowa chińska propagandówka z dużym rozmachem i zerową realistyką. Wszystko w jednym. Helikopter w ogniu, Mission Imposible, Commando, 007 i Krowy w Kosmosie ;) 1/3 jeszcze do oglądnięcia. Potem zaczyna się żonglerka kitem, która z minuty na minutę coraz bardziej męczy.

 • 8/10.

  Mash_fw ocenił(a) film na 8

  Bardzo przyzwoicie zrealizowany film, generalnie znajdziecie tu wszystko - specjalsów, walki czołgów, pojedynki snajperów i co tam jeszcze sobie wymyślicie. Mimo kilki luk fabularnych całość trzyma się kupy, nie ma zbędnego patosu, aktorzy też dają rade. Śmiało polecam, 2 godz. zlecą bardzo szybko.

 • Agitka ale dobra

  Malkontent46 ocenił(a) film na 7

  Dobrze zrealizowany film. Nawalanka nie gorsza niż w hamerykańskich produkcjach. Pokazuje siłę, prawdziwą lub wyimaginowaną, chińskiej armii. Ogląda się świetnie pomimo niektórych mielizn scenariusza.

 • Brak jakiejs slicznotki zeby zawiesic oko ;)

  KamiAhmed ocenił(a) film na 4

  Nuuudy, nic czego nie bylo w kinie do tej pory. Tylko w amerykanskich filmach przynajmniej z reguly jest jakas slicznotka zeby zawiesic oko w przerwie od napierdalania sie zoldakow...

  • Ciągła akcja

   malysz369 ocenił(a) film na 4

   Ciągła akcja. Brak jakiegokolwiek zarysu fabuły czy bohaterów. Ciągle tylko strzelaniny i wybuchy z nierzadkimi teleportacjami bohaterów.

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.