ale za grosz nie ma uroku oryginału; szczerze mówiąc ani w tym napięcia, ani sensu; faszyści - tym razem z USA , nadal groźni (na miejscu Amerykanów bym się obraził) ale nie wykluczam,że przy pizzy i winie ktoś się skusi. Jeszcze najlepiej wypada krajobraz. I na koniec jadą -lecą- do Wałbrzycha. Więc czekamy ...
Nastawilam sie , ze czegos dowiem sie o Napolenie , zwlaszcza po nowym filmie historycznym a tu kolejne kino akcji z milymi zimowymi pejzazami w tle. ....Bardzo lubie spojrzec na prawdziwa zime a tam jest na co popatrzec. Bardzo dobra obsada filmowa, znani aktorzy i film da sie obejrzec. Moze nawet nakreca druga...