PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807872}

Operacja Overlord

Overlord
5,9 17 618
ocen
5,9 10 1 17618
5,6 7
ocen krytyków
Operacja Overlord
powrót do forum filmu Operacja Overlord

Świat schodzi na psy skoro takim filmom daje się notę 6.8...

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

haha bledy maja a ty madry jestes w uj :) jakie cytaty podales? przerobione? ja ci podalem prawdziwe jak to wyglada a nie spreperowane na twoje potrzeby...

tak jak mowie peda*le

obalaj kwestie PRAWNA i KWESTIE SRA*NIA pozniej bedziemy dyskutowac dalej :)

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

obalaj dalej :) haha kl*oca chyba ta rozj*ebana ped*alska dup*a :)

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Link związany z cytatami biblii umiałeś podać tak szybko, ale z dowodami lub argumentami że homoseksualizm różni się od heteroseksualizmu, nadal nie potrafisz podać :) ojoj

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

szybko podalem bos mnie wk*urwil piszac brednie!

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

tak jak mowie:
obalaj kwestie PRAWNA i KWESTIE SRA*NIA pozniej bedziemy dyskutowac dalej :)

a i jeszcze kwestia rozmnażania :)

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Jakoś prawo nie zabrania w większości państw bycia homo/biseksualnym.
Podałem i obaliłem Twój argument z pupcią i to kilka razy, ale widzę że bez skutku.
Z rozmnażaniem też podałem.
Bi/Aseksualizm w ogóle nie przeczą w rozmnażaniu, zaś populacja homoseksualna może adoptować innych, albo geje dawać nasienie do banków, a lesbijki rodzić i dawać dzieci parom: bezpłodnym, chorym na coś co naturalne dzieci będą cierpieć, homoseksualnym parom.

Moje ,,brednie" są faktami, a te fakty są potwierdzone na skale światową, więc jeżeli Ty zdołasz je obalić, to będziesz popularny :)

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

nie mow mi o wiekszosci panstw tylko mow mi o polsce!

przypomnij o tym sr*aniu i dzieciach bo jakos nie doczytalem :)


rozmnazanie sie to wedlug ciebie adopcja (ktora z reszta w polsce tez legalna nie jest)? niezly masz chaos :)

a co na to wszystko prawo? W POLSCE bo tu zyjemy!

serio na ksiezycu zyjesz czy w jakiejs bance?

skoro masz takie przekonania jak piszesz to bez dwoch zdan jestes chory psychicznie :)

tak ze powiem to tak jak ty obalaj mi dalej kwestie:
- RELIGI
- PRAWA
- PROKREACJI
- no i tego sra*nia

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

czekam az mi znow migniesz na telefonie :) i podaj konkrety dotyczace prawa i sra*nia :) no i tego jak chcesz miec dzieci zjeb*olu :)

ocenił(a) film na 9
przemoo83

Podałem w poprzednim komentarzu i tak w ogóle, nigdzie nie podałem że jestem homo/biseksualny, więc?
Czyżbyś był czarodziejem? wiesz więcej o mnie niż ja sam, niemożliwe...

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

koncze dyskusje, bo teraz sobie zdalem sprawe ze gadam z chorym czlowiekiem :) byc tam sobie kim chcesz mnie to osobiscie jeb*ie, a owszem nigdzie nie podales ze jestes homo ale widzisz takich jak ty homosiow latwo wyczaic i ja na tyle sprytny jestem ze wyczailem po twojej debilnej gadce ze cos z toba nie tak :)

tak jak mowie koniec dyskusji z mojej strony obal sobie klo*ca przez to bolace dup*sko :)

pa peda*lku :)

ocenił(a) film na 9
przemoo83

O kończeniu dyskusji piszesz od dawna, więc jedynie co to kłamiesz.
Jestem bardzo tolerancyjny, poprawnie wychowany, kulturalny, traktuje wszystkich po równo, czyli nie traktuje kogoś inaczej bo:
ma inny kolor skóry, oczu, włosów.
ma inne pochodzenie.
ma inną orientacje seksualną.
ma inne hobby.
Ty za to nie potrafisz przyjąć do wiadomości że ciągle jesteś w błędzie.

Nadal czekam na linki, definicje słów które obalą CHOCIAŻ jeden argument/dowód który ja podałem.

ocenił(a) film na 5
Eskim0s

lece psycholu - bez odbioru....

pomysl o mnie gdy bedziesz kupe robil :)

ocenił(a) film na 6
przemoo83

moja siostra dała 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones