Obejrzenie tego filmu serdecznie polecam wszystkim

Film obejrzałem. Zrobił on na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Ukazuje on dzieje Jezusa Chrystusa opowiedziane przez naocznego świadka Jego życia i działalności - ucznia Jezusa, św. Jana wg. treści opisu jego Ewangelii o Jezusie.
Akcja filmu jest dynamiczna, w moim odczuciu nieskomplikowana. Przedstawia prawdę historyczną bez większych przekrętów. Treść dialogów zgodna z treścią ewangelii Janowej.
Bardzo dobra gra aktorska - dość dobrze odzwierciedlająca różnice w mentalności i duchowości pomiędzy prawdziwą i pełną miłości miłosiernej czyli 'niemerkantylnej' postawie Jezusa, w przeciwieństwie do zachłannej i pełnej żądzy władzy zniewalającej innych, znaczenia własnej osoby pełnej próżności, obłudy, chciwości, zawiści i zbrodni - wbrew nakazom Bożym, reprezentowaną przez znaczną część ówczesnej hierarchii duchowieństwa Izraela oraz ogłupiony i zniewolony w znacznej części lud Izraela.

Polecam, pozdrawiam

4
  • ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: