plakat filmu Opowieść o dinozaurach

Opowieść o dinozaurach

We're Back! A Dinosaur's Story
6,3 430
ocen
6,3 10 1 430
186
chce zobaczyć
{"type":"film","id":11567,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Opowie%C5%9B%C4%87+o+dinozaurach-1993-11567/tv","text":"W TV"}]}
Opowieść o dinozaurach
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Kapitan Neweyes przenosi się w przeszłość i karmi dinozaury swoimi płatkami Brain Grain, dzięki którym stają się one inteligentne i przestają być agresywne. Dinozaury zgadzają się wyruszyć do naszych czasów, aby spełnić życzenia z Nowego Jorku. Mają się spotkać z doktorem Bleeb z Muzeum Historii Naturalnej, ale zbaczają z drogi ze swoimi nowymi przyjaciółmi (dziećmi) i trafiają do złego brata kapitana Neweyes, profesora Screweyes, który ma względem nich inne plany.

Opowieść o dinozaurach zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.