PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693624}

Opowieść o zabójcach

Assassins Tale
4,4 490
ocen
4,4 10 1 490

Opowieść o zabójcach
powrót do forum filmu Opowieść o zabójcach

Drobny rzezimieszek wplątuje się w nie lada kłopoty. Na jego życie czyha trójka płatnych
zabójców. Czy uda mu się cało wyjść z opresji?
Johnny Solo (Gary Poux) jest drobnym rzezimieszkiem, który szuka swojej szansy. Kiedy
odkrywa tożsamość nieślubnego dziecka jednego z mafiosów, wydaje mu się, że wygrał
los na loterii. Chce sprzedać tę informację reporterowi poczytnego tabloidu. Nie wszystko
idzie jednak po jego myśli, a chciwość okazuje się zdradliwa - na jego życie czyha trio
bardzo skutecznych płatnych morderców (Michael Beach, Anna Silk, Guy Garner).
Elektryzujące kino akcji w reżyserii debiutanta Arthura Louisa Fullera. Realizatorzy zadbali,
aby widz nie mógł oderwać się od ekranu. Osadzona w świecie płatnych zabójców fabuła
toczy się w szybkim tempie, a napięcie rośnie z minuty na minutę. Obraz wyróżnia się
dynamicznym montażem, dobrze dobraną ścieżką dźwiękową i zapierającymi dech w
piersiach scenami pościgów. W główne role wcielili się Michael Beach (Przepis na życie,
serial Brygada ratunkowa), znana z serialu Zagubiona tożsamość Anna Silk, Gary Poux
(Live Fast, Die Young, Lokator) oraz Guy Garner (Obywatel amerykański, serial JAG –
Wojskowe Biuro Śledcze), który był także współautorem scenariusza. Zdjęcia do filmu
powstały w Los Angeles.

Źródło: HBO

Tomik_4

dzięki

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

Akurat tym ten film nie jest, ten opis pasuje do każdego przeciętnego filmu akcji, wydaje się, że dystrybutor nie pokusił się o obejrzenie go.

Shivan

Akurat tego filmu nie oglądałem, ale jeśli nie widzę na "FILMWEBIE" opisu filmu więc dodaję wraz z podaniem źródła bo trafiały się na forum lenie, którym się opisu w internecie szukać i dodać na "FILMWEBIE" nie chciało a zamiast tego jeszcze do mnie z pretensjami że im opis nie pasuje tak jakbym musiał oglądać każdy film i nie mam na myśli akurat Ciebie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

Jeśli chodzi o FILMWEB, kiedyś próbowałem wysyłać opisy, obsady, odpowiedz po miesiącu z efektem negatywnym, na drugą propozycję żadnej odpowiedzi, trzeciej próby już nie podejmowałem, i tak to wygląda, Pozdrawiam

Shivan

A ja pisałem niedawno do administratorów "FILMWEBU" z zapytaniem jak wyłączyć powiadomienia (ikona "trąba") ponieważ używam czytnika RSS "Bandit" z substrybcją kanału "FILMWEBU" i też nie otrzymałem żadnej odpowiedzi za to nadal otrzymuję powiadomienia.

Shivan

Prostuję. Miałem na myśli ikonkę "cylinder" a nie powiadomienia od użytkowników ("trąbka"). Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones