PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217251}

Opowieści o zwyczajnym szaleństwie

Příběhy obyčejného šílenství
7,6 14 222
oceny
7,6 10 1 14222
6,9 8
ocen krytyków
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
powrót do forum filmu Opowieści o zwyczajnym szaleństwie

nie wiem dlaczego taka wysoka nota (prawie 9 ?!). Nie dla mnie takie kino, lubie dobre ambitne kino ale takie podjescie do sprawy ledwo strawilem :/
specyficzny rezyser

nybatteri

Lubisz ambitne kino tzn. Alfa czy zmiennikow ?

ocenił(a) film na 9
nybatteri

Ekhm.. A co Ci się nie podobało? Dlaczego należy uważać na ten film? Takie podejście do sprawy czyli jakie? "Specyficzny reżyser" - czyli jaki? Muszę przyznać, że jeżeli wcześniej bym zobaczył jak obnażyłeś liczne słabe punkty tego filmu, to na pewno bym na ten film nie poszedł.

ocenił(a) film na 10
mlody1020

nierozkminiam cie gościu o co ci chodzi a ten film to eni ambitne kino?? może porpostu niedojżałęś do takiego kina O_o mało szczegółów w sumie powiedizałęś wogole nic nie napisałeś tylko takie prymitywne mało ambitne;|:|:|

gazdus_2

W jakim języku ty mówisz? To chyba nie jest polski, a może to bełkot pijanego?

ocenił(a) film na 10
nybatteri

Ledwo strawiłeś takie podejście do sprawy? O dżizus! To jak chciałbyś żeby podejść do tego tematu? Film naprawdę warty tej oceny, jak nie wyższej... Gdybyś jeszcze w jakiś obrazowy sposób przedstawił swoje argumenty... dajże spokój

nybatteri

'Alf', 'Gladiator'... 'Pojutrze' to mają być ambitne filmy? Raczej kpiny

mosix

a ja się właśnie zastanawiam, czy oglądać ten film. uważam, że nie ma sie o co kłócić, bo kino czeskie jest faktycznie specyficzne i nie każdemu musi się podobać. to co, oglądać?

ocenił(a) film na 10
Balka_Olka

YES!!! Polecam w 100%, jak dla mnie - świetny.

ocenił(a) film na 10
Balka_Olka

Tak, zdcydowanie. Po Samotnych to drugi najlepszy film czeskiego rezysera jaki widziałem. P O L E C A M.
A do autora tego watku...Zawsze pozostaje "Na wspólnej".

Dzejkob

Ja uważam i dla tego dodam, że warte filmy są też Guzikowcy, Bracia Karazamow i Rok diabła z Jarkem Nohavicou. Racja, trzeba taki humor rozumieć. A já pozdravuji všechny příznivce českého humoru a filmu. Nazdar!

ocenił(a) film na 9
Velvetik

Ludzie wyluzujcie trochę! :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones