PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682125}

Opuszczeni

The Confines
4,8 3 569
ocen
4,8 10 1 3569
Opuszczeni
powrót do forum filmu Opuszczeni

Wytłumaczy ktoś o co chodziło ? Facet się utopił potem niby znalazł się w szpitalu przy umierającej córce ? Skąd ona się w ogóle wzięła wśród dzieci z psychiatryka ?

Tej głównej bohaterce się to wszystko przywidziało czy jak ? Skoro miała lalkę Claire tak jak główna bohaterka córkę to myślałam że to może po prostu jest ona, ale ona na końcu wyłazi z tego budynku przecież ?

ocenił(a) film na 9
Ashganka

Też własnie się nad tym zastanawiam :) obejrzałem ten film kilka minut temu xD a jestem w kropce ale uważam że ona to ta w szpitalu co zmarła i to się działo w jej głowie i że jak "wyszła" z tam tąd to jednocześnie opuściła swoją duszę i zmarła... :/ nwm

TheMaker

Bardzo możliwe :D w każdym razie mocno to zamotali ;)

ocenił(a) film na 9
Ashganka

Zgadzam się :)

ocenił(a) film na 4
TheMaker

Ta końcówka uratowała choć troszkę film. Tak naprawdę rzecz ujmując niezwykle mierna ta produkcja. Za to końcówka ciekawie rozwinięta, a samo zakończenie podniosło, co prawda nieznacznie, ale jednak - jakość całego obrazu.

ocenił(a) film na 6
olowek

Zgadzam się

Ashganka

Wyjście z budynku jest metaforą. Główna bohaterka była jedna z pacjentek tej kliniki która przeżyła. Została zabrana podczas zamknięcia tejże kliniki. Całe życie spędziła przykuta do łóżka a jej ojciec był ochroniarzem. Cały film to jest wizja tego co dzieje się w jej głowie. To nie dzieje się naprawdę, lub dzieje się na takiej zasadzie że ciałem jest w szpitalu a dusza dalej w klinice gdzie przeżyła piekło. Na koniec tłumaczy sobie że to nie jej wina. Wychodzi na to że czuła się winna że przeżyła a reszta zmarła, pokuta za życia. W momencie śmierci jej dusza była wolna i mogła opuścić miejsce swojej egzystencji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones