PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682125}

Opuszczeni

The Confines
4,8 3 569
ocen
4,8 10 1 3569
Opuszczeni
powrót do forum filmu Opuszczeni

Strach

ocenił(a) film na 7

Jest tak niewiele horrorów, które wzbudzają we mnie strach. Mogę je zliczyć na palcach jednej ręki i to pewnie tylko dlatego że widziałam je jako mała dziewczynka. A ten film o dziwo wzbudził we mnie w końcu jakieś emocje! Dlatego daje 7!

ocenił(a) film na 8
sharapova95

u mnie podobnie, ogolnie jestem malo strachliwy a tutaj naprwade gesia skorka to malo powiedziane, mocno zaniepokojony sie czulem ogladajac ten film, dodam ze mam 32 lata i widzialem sporo filmow, bardzo ladnie brawa dla tworcow, koncowki nie zrozumialem za bardzo tylko, motyw dzieci szpitala jak dla mnie sporo tu zepsol (takich historyjek w filmach bylo juz wiele) gdyby nie to dal bym 10/10 :D niepotrzebne takie banalne wyjasnienie wszystkiego ..duchy zameczonych dzieci strasza po szpitalu bla..bla..bla.. film byl nie typowy ta poczatku bardzo orginalny, a wyjasnienie wszystkiego okazalo sie tak trywialne - to na minus

ocenił(a) film na 6
sharapova95

niezły horror

ocenił(a) film na 4
sharapova95

Nie wiem co w tym filmie było niby strasznego? Nudny, głupi, nie straszny i ogólnie słaby. Jak dla mnie 3/10, ale tylko za zakończenie daję 4/10

ocenił(a) film na 3
davidns

Zgadzam się z poprzednikiem. Także nie wiem co w tym filmie było strasznego. W całym filmie może z 5 razy była ukazana postać mogąca niektórych przyprawić o troche szybsze bicie serca. To wszystko. Cały film to tylko łażenie po ciemnych korytarzach i nic wiecej.
Końcówka nawet nawet, ale dużego zaskoczenia nie było :/

ocenił(a) film na 6
sharapova95

Ten film wzbudził emocje?:P Ciekawi mnie w których miejscach, bo w moim wypadku robiłem przerwy na kawy żeby nie usnąć:P
Ale końcówka mi się spodobała, jak zrobili mnie w uja:)

ocenił(a) film na 6
sharapova95

spoiler. Straszny to on nie jest. Ale na pewno ma mroczny klimat , a to już dużo. Nie jest też głupi jak horrory o nastolatkach:)
Jak dla mnie to kolejny film o eutanazji. Bo dziewczyna w śpiączce przeżywała koszmar, gdy umarła uwolniła się z niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones