PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863851}
5,7 3 921
ocen
5,7 10 1 3921
4,8 16
ocen krytyków
Orlęta. Grodno ‘39
powrót do forum filmu Orlęta. Grodno ‘39

Orlęta to film , który powinien być znany każdemu z nas. Historia ta jest na prawdę mocna i przesiąknięta emocjami.
Jest wiele scen bitwy, więc momentami ciężko było utrzymać wzrok na ekranie.
Aktorzy, zwłaszcza ci młodzi doskonale odegrali swoje role, a muzyka dodaje podniosłości chwilom.
Mi osobiście bardzo się podobał. Jest kilka scen, które można by było poprawić ale generalnie na plus i warto obejrzeć. Co sądzicie?

annaporto

Dobrz,e że zaczyana się opowiadać historię tę mniej znaną. A Orlęta sa dobrze nagrane,. Mocno film chwyta za serducho.

ocenił(a) film na 10
annaporto

Ja byłam wstrząśnięta po obejrzeniu filmu, świetna produkcja. Historia orląt była mi dotąd nieznana. Cieszę się że powstał taki film, więcej osób będzie mogło zobaczy ten kawałek naszej historii.

annaporto

Osobiście lubię historyczne produkcje. Byłam ciekawa jak wypadnie ten film. Chociaż jak patrzę na obsadę i reżyserkę to spodziewam się wiele dobrego. Dokładnie tak było, film wywołał ogromne emocje, główni bohaterowie to dzieci więc było wiele wzruszeń. Nieprawdopodobne jak człowiek potrafi być okrutny.

ocenił(a) film na 9
annaporto

Zgadzam się, film jest świetnie zrobiony pod względem detali. Muzyka to dodatkowy atut. Aktorzy spisali się świetnie, szczególnie młode pokolenie zrobiło na mnie wrażenie. Sama treść - mocna, drastyczna, jednak niczego innego nie można spodziewać się po wojennych czasach. Film daje do myślenia. Było warto wybrać się na niego do kina.

ocenił(a) film na 10
ewaraczkiewicz90

Jeśli chodzi o muzykę to stworzył ją bardzo znany i uzdolniony kompozytor, tworzył już muzykę do wielu polskich i nie tylko, produkcji, ale też reklam. Świetnie pasowała do filmu i oddawała klimat tych strasznych wydarzeń.

ocenił(a) film na 10
annaporto

Bardzo dobry film, bo autentyczny i niezwykle, do bólu prawdziwy. Z drugiej strony bardzo smutny. Zobaczcie ile czasu minęło, co się wydarzyło, a roSSja dalej jest zagrożeniem. Na dodatek jej "narodowe" sługusy nadal siedzą w polskim sejmie. Wstyd i hańba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones