PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8418}

Oskarżeni

The Accused
7,4 9 602
oceny
7,4 10 1 9602
7,2 6
ocen krytyków
Oskarżeni
powrót do forum filmu Oskarżeni

Szkoda ze oni poszli do wiezienie !!! Przeciesz to zwykla puta byla ktorej sie to nalezalo !!!! Oni powinni jeszcze nagrode dostac a nie isc siedziec!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
arasss21

A ty powinieneś dostać na urodziny słownik ortograficzny! - to po pierwsze, a po drugie to gwałt nie należy się nikomu, nawet największej "pucie" (cokolwiek to słowo oznacza, bo szczerze mówiąc to nie mam pojęcia).

flavii

To ty na urodziny powinnas dostac slownik jezykow obcych .... Puta- Dziwka

arasss21

jeśli myślisz że komuś coś takiego sie należy to znaczy ze nie jesteś lepszy od tych którzy to robią bo bez względu na to jakim człowiek jest nie należą mu sie takie przeżycia.

flavii

Najpierw rozum powinien dostać - dopiero potem słownik, żeby wiedzieć , jak z niego korzystać.

arasss21

Tylko facet mógł wymyślić taki idiotyzm. BArdzo mi Ciebie żal, że żyjąc w państwie prawa wygadujesz takie głupoty. Mam nadzieję, że miałeś gorszy dzień.

ocenił(a) film na 6
arasss21

Dureń.

ocenił(a) film na 7
Ekranizacja

Ja myślę że jesteś inteligentny inaczej a lubisz seks to do kicia idź ta ci dadzą to o czym tak pragniesz bucu.

ocenił(a) film na 6
joanna252

Chyba jest wieziennym cwelem na przepustce i sie do komputera dostał...
Musze przyznac ze jestem człowiekim mało tolerancyjnym , czasami pragnę by na swiecie by w pewnym stopniu na swiecie panowała "anarchia" ale to co ty mowisz nadaje sie tylko do rynsztoka. Pokazałes tym tylko ze jestes mniej niz zerem. To ty jestes NAJWIEKSZA "PUTA"

ocenił(a) film na 7
arasss21

I się poci we wszystkich tematach dotyczących tego filmu

ocenił(a) film na 8
arasss21

Fajnie, że znasz jedno zagraniczne słowo, ale takimi chorymi poglądami proponowałbym się nie chwalić. Bycie idiotą to nie powód do dumy.
Swoją drogą bardzo dobry film i świetna Foster.

ocenił(a) film na 10
zbigniew19

Tak, zgadzam się. Znakomita rola Jodi Foster!

ocenił(a) film na 10
abcdedcba

Oczywiście Jodie a nie Jodi. Za błąd przepraszam.

ocenił(a) film na 8
arasss21

Jestes tak płytki ze szkoda komentarza.

Tikinson

Mimo wszystko i ja uważam, że to jej się jednak należało.
A to dlatego, że najpierw się upiła, spaliła skręta i jeszcze się wyzywająco zachowywała oraz na dodatek był to bar jak widać na filmie w większości dla mężczyzn.
Ale żeby ze słowem hiszpańskim "Puta" wyjeżdżać to jednak trochę przesada.
Tak więc niech ten film będzie przestrogą dla dziewczyn które lubią się bawić pod wpływem alkoholu i narkotyków.
Jeszcze nawiązując do tematu tych co ją zgwałcili, to rzeczywiście zasłużyli na karę, gdyż zachowali się jak zwierzęta.
Za grę aktorską 8/10 za film jako całokształt 7/10

ocenił(a) film na 6
adamwis25

Jak możesz powiedziec ze komus nalezy sie gwałt ??? Złego słowa używasz.
Owszem zachowywała sie wyzywajaco. Prowadziła beznadziejne zycie.

Powieziałbym raczej że sobie zapracowała na ten gwałt. Doigrała się.

ocenił(a) film na 10
m0bscene

Być może, ale dla mnie dziwne, że inne osoby w barze na nic nie zareagowały! Przecież jej przyjaciółka mogła krzyczeć, wołać o pomoc, względnie inaczej postąpić! Dało mi to dużo do myślenia!

ocenił(a) film na 7
adamwis25

Ty dobrze masz z główką wszystko? Najpierw piszesz że jej się "należało" jesteś dla mnie g..... Ja myślę że twoje siostrze,kuzynce i znajomej też się należy. A później że zasłużyli na karę, brałeś coś, zdecyduj się na coś a później pisz.

ocenił(a) film na 4
joanna252

Założyciel tematu to po prostu idiota co myśli hujem a nie głową i tyle Co do filmu powiem tak gdyby tej sceny gwałtu film wyszedł
by marnie dzięki tej scenie mogliśmy zobaczyć rozmiar tragedii tej dziewczyny ale film wyszedł blado 4/10

adamwis25

nieważne jak się zachowywała, w chwili kiedy powiedziała "nie" to już był gwałt!

halinqa

Do założyciela tematu :
Z całego serca ci życzę cwaniaczku, żeby kiedyś w ciemnej ulicy dopadł cię niewyzyty brutalny murzyn (przepraszam afroamerykanim) i zrobił ci z d...y jesień średniowiecza.

ocenił(a) film na 10
sofiana

Witam! Film nie miał słabego zakończenia! Wprost przeciwnie! Oskarżeni zasłużyli na karę! Bardzo było mi żal głównej bohaterki. Film jest przestrogą dla dziewczyn. Ogólnie film bardzo przejmujący. Nie bardzo rozumiem, dlaczego słabe zakończenie! Dla mnie skończył się tak jak ja tego oczekiwałem.

ocenił(a) film na 10
adamwis25

A moja ocena 10/10!

ocenił(a) film na 10
arasss21

Witam! Nagrodę a za co? Za podżeganie do gwałtu! Jak się czuła główna bohaterka podczas popełniania tak ohydnego przestępstwa? Czy ktokolwiek chciałby być na jej miejscu? Bo ja nie!!! Kara jest jak najbardziej słuszna!

ocenił(a) film na 8
arasss21

A ty jesteś zwykłym kretynem bez grama empatii i wiedzy na temat gwałtów oraz jego skutków:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones