PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30779}

Oskar

Oscar
7,5 14 645
ocen
7,5 10 1 14645
Oskar
powrót do forum filmu Oskar

LOUIS!

ocenił(a) film na 9

scena z nosem, po prostu boska! jak on sobie nos przedłużał i pod kolanem i w ogóle aż trudno to opisać słowami. Nigdy chyba nie będzie TAKIEGO drugiego aktora z TAKĄ ilością energii i z TAKIM kunsztem aktorskim!

ocenił(a) film na 10
Filmomanka197

hahaha dokladnie!

ocenił(a) film na 8
Filmomanka197

racja ta scena jest najlepsza, prawie się popłakałem ze śmiechu

Pauleta

A ja ryczałam ze śmiechu, kiedy Louis latał i krzyczał, że zwariował. :)))

ocenił(a) film na 9
Filmomanka197

Genialna scena,nie mogłem się nie śmiać. Po prostu mistrzostwo świata.
W ogóle "Oscar" to jedna z najlepszych komedii z De Funesem. Rewelacyjnie tu zagrał. Dał prawdziwy popis. Śmiałem się dosłownie co chwilę. Jedni nienawidzą De Funesa,inni kochają. Ja uwielbiam. Między innymi za takie filmy jak "Oscar".
Jedna z najzabawniejszych komedii De Funesa.

Filmomanka197

ZGADZAM SIE....TA SCENA ZAPADŁA MI W PAMIECI......

ocenił(a) film na 8
Filmomanka197

Genialny aktor, 158 filmów z jego udziałem robi wrażenie.

ocenił(a) film na 7
Filmomanka197

to moja ulubiona scena, ale razy ją oglądam płaczę ze śmiechu:)

ocenił(a) film na 10
annikki27

Takich scen było wiele. Ta komedia ma tendencje do wzbudzania naturalnego śmiechu :o) dlatego oceniam ją 10/10

ocenił(a) film na 8
Filmomanka197

To prawda, a niektórzy uważają, że wersja z Sylwkiem jest lepsza

Filmomanka197

Dziś te scenę oglądam już trzeci raz (mam wycięty fragment) i ścieram łzy ze śmiechu. A jeszcze wcześniej było przygotowanie do apogeum, jak w dobrej symfonii, bo w pewnym momencie de Funes teatralnie krzyczy odchylając sie do tyłu, co powtarza jego filmowa żona; od dłuższego czasu przed sceną z nosem jest jakby baletowe, w osobliwym rytmie rzucanie się i taniec de Funesa - trochę też z innymi osobami, bo muszą one jakoś reagować na przeżycia głowy rodziny.

Tak, ta scena jest francuska dzięki stylowi filmu i de Funesowi, ale i ma coś z Monty Pythona... Ona byłaby za silnym lekiem w szpitalach psychiatrycznych, ale dla mnie, przeciętnie udręczonego życiem, w sam raz, jako odszpuntowanie psychiki. jako oddech duchowych płuc, dziwne orzeźwienie.

Wydmin

Cała scena z resztą jest wyśmienita. Tak genialnych komików jakim był Funes już nie ma.

Filmomanka197

Scena masażu była też dobra Louis fajnie tutaj zagrał sam film specjalnie mnie nie wciągnął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones